Trabzon’a saldıran Rektör Yardımcısı hakkında harekete geçildi

Trabzon’u öfkelendiren EBYÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Uğur Nalcıoğlu hakkında idari işlem başlatıldı

Trabzon’a saldıran Rektör Yardımcısı hakkında harekete geçildi

 Fenerbahçe taraftarı olarak kendi sosyal medya hesabından TFF’yi eleştiren, Trabzon'a saldıran ve Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’a yönelik hakaretlerle dolu paylaşımda bulunan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Uğur Nalcıoğlu, hakkında üniversite yönetimi tarafından idari işlem başlatıldı.

Trabzonspor ve Trabzonluların artan tepkileri üzerine Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nin sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yapılarak Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Uğur Nalcıoğlu, hakkında idari işlem başlatıldığı belirtildi.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent imzasıyla yapılan açıklamada, “Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Uğur Nalcıoğlu’nun sosyal medya hesabından, Yomra Belediye Başkanı Sayın Mustafa Bıyık hakkında yazmış olduğu talihsiz mesajı teessür ile öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisinin de pişmanlık duyduğu, bu düşüncelere hiçbir şekilde katılmıyoruz. İlgili hakkında idari işlemler başlatılmış olup olaya gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.” denildi.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 14:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 4 hafta Önce

İşlem başlatılması önemli değil. O ağızla konuşan birisi görevden uzaklaştırılmalı. Bir insan bir kulüp taraftarı olabilir ama kimseye hakaret edemez. Eğitim bu adama kalmışsa vay halimize

Burak.. Ne yazmıș arkadașım
Burak.. Ne yazmıș arkadașım @Hasan - 3 hafta Önce

Ne yazmıș arkadașılar

MerNoire28
MerNoire28 - 4 hafta Önce

Profesör rektör zengin ünlü herşey olabilirsiniz ama ADAM OLMAK başka birşeydir herkes olamaz

Doktor TS
Doktor TS - 4 hafta Önce

Rektör yardımcısı olmuş, profesör olmuş.. Lafını bilmiyo, çünkü adam olamamış. Şikeci seven ahmak..

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 4 hafta Önce

Memlekette ne kadar gereksiz yaratık var. Bu yaratıklar neyin peşinde? Trabzonspor bu kadar mı çok batıyor birilerine.

Cubukcu Hasan
Cubukcu Hasan - 4 hafta Önce

Görevden alınması lazım

Kemal Adanur
Kemal Adanur - 4 hafta Önce

Bağlı bulunduğu üniversiteye, taraftarı olduğu takıma, ders verdiği öğrencilerine saygısı olmayan birinin başka takımlara yada o takımların taraftarına saygılı olması beklenemez tabiki ama en önemlisi böyle insanlardan eğitmen olacağını düşünerek boşta kalan o kadar eğitmen varken bunlardan medet umanların Allah yardımcısı oldun . Sanırım aynı üniversitenin psıkologları o eğitmenin tedavisi için harekete geçmişlerdir inşAllah onun yomralı bir oğrenciside yoktur yoksa derisinden asla geçirmez onu

Trabzonlu
Trabzonlu - 4 hafta Önce

Sn RÖKTÖR YARDIMCISI SENİN HADDİN DEĞİL TRABZONU AZINA ALMAK SAYGINI YİTİRME SEVGİLİ REKTÖR

K.Atamer
K.Atamer - 4 hafta Önce

Bazen insanlar gaf yapar bazende amacını aşan cümleyi yazar veya söyler.Adamlığı zaten sıfatı gereği şirkeye prim veren felsefe yanında olmaktan dolayı kaybetmiş.


SIRADAKİ HABER

banner513