Trabzon’a Riyad’tan ilk misafirler geldi 

Riyad Trabzon direkt uçuş seferlerinin başlaması ile Suudi Arabistan Flynas Havayolları ile dün gece ilk misafirler Trabzon'a geldi. 

Trabzon’a Riyad’tan ilk misafirler geldi 
banner432

Suudi Arabistan Flynas Havayollarının Trabzon’a direkt seferlerini başlatmasının ardından ilk uçak dün gece Trabzon Havalimanı'na inerken, Arap turistleri apronda elinde çiçeklerle Trabzon Kültür ve Turizm İl Müdürü Ali Ayvazoğlu ve Trabzon Havalimanı Başmüdürü Ahmet Aydın karşıladı. Uçaktan inen yolcular karşılamanın şaşkınlığını yaşarken, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu ise “Riyad’tan Tabzon’a direkt seferlerle 135 yolcu geldi. Bayram sonrasında daha yoğun gerçekleşmesini hedeflediğimiz direkt seferlerle turizm hedeflerimizi tutturmayı planlıyoruz. Trabzon’un geçen yıl 2 milyon 200 bin civarında olan yerli ve yabancı turist sayısını direkt seferleri ve turist memnuniyetini artırarak bu yıl 3 milyon oalarak hedefliyoruz“ şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 09:37

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 1 yıl Önce

cok lazimdilar. :(

Ugur şirin
Ugur şirin - 1 yıl Önce

Arap şasırmıstır bu ne olaki acaba diye biz bunlara ne yaptıgımız da belli şerif hüseyin ingilizlerle birlik olup bunları kestik ondan mı acaba demişlerdir

ADDTŞ
ADDTŞ @Ugur şirin - 1 yıl Önce

Git biraz oku ama sadece bir kesimin ideolojik kitaplarını değil !!

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Arap kardeşler bu yıl sizlere iyi bir kazıklanma diliyorum. Trabzonlu olarak onları turist değil para olarak görüyoruz. Yerlilere cay 3 TL Araplara 3 dolar :)