Trabzon’a kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji Trabzon ve çevresine kuvvetli yağış uyarısı yaptı.

Trabzon 21.07.2021, 11:03 21.07.2021, 11:26

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz’de Trabzon, Giresun, Rize ve Artvin çevrelerine kuvvetli yağış uyarısı yaptı.

Yapılan uyarıda yağışların Giresun'un doğusu, Trabzon'un doğu ve batısı, Rize ile Artvin kıyılarında yer yer kuvvetli olması beklendiği bildirildi.

Meteoroloji’den yapılan açıklamada “İç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı, Ülkemiz genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden sonra Sakarya ve Düzce'nin iç kesimlerinde, gece saatlerinde Giresun'un doğusu, Trabzon'un doğu ve batısı, Rize ile Artvin kıyılarında yer yer kuvvetli olması beklendiğinden sel, su baskını, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkat!” ifadelerine yer verildi.

AFAD'tan yapılan uyarıda ise "Yarın (Perşembe) ilk saatlerden itibaren Trabzon’un doğusunda kuvvetli, Rize ve Artvin çevrelerinde çok kuvvetli ve yer yer şiddetli yağış bekleniyor. Uyarı işareti Sel, su baskını ve heyelan gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olun." denildi.

Haber61 - Haber Servisi - 

Trabzon’a kuvvetli yağış uyarısı

Trabzon’a kuvvetli yağış uyarısı
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@