7m


7m

hyundai

'Trabzon' yerini aldı

Trabzon yazısı Atatürk Alanındaki yerini aldı

Trabzon 01.08.2018, 15:39
'Trabzon' yerini aldı

Geçtiğimiz günlerde Sahil kısmına monte edilen ve halkın büyük beğenisini kazanan Trabzon yazısı bu kez şehrin tam göbeğine Atatürk Alanı güzergahına yapıldı. 

Son yıllarda birçok il ve ilçede şehri tanıtan ve isimlerinin yazıldığı platformlar büyük ilgi görüyordu. Trabzonlular’ın sıkça dile getirip, “Bizim ilimizde neden yok? “serzenişlerine Trabzon Büyükşehir Belediyesi cevap verdi ve ilk olarak sahil kısmında Ganita karşısına yazıyı monte etti. 

15 gün içinde bu kez Atatürk Alanındaki eski belediye binası önüne yapılan platform daha ilk günden vatandaşların bir numaralı ilgi odağı oldu. Yerli-Yabancı turistlerin yanı sıra halkında büyük ilgisini çeken platformun fotoğrafı sosyal medyada hızla yayılmaya başladı. 

'Trabzon' yerini aldı


Yorumlar (24)
Mustafa 4 yıl önce
Son derece sıradan ve hiç bir özelliği olmayan bir yazı. Belediye hiç bir işi adam gibi yapamadığı gibi bunu da yapamamış. Bu yöneticiler bu şehre yakışmıyor.
MKA 4 yıl önce
Fotokopi kağıdı yapıştırsalardı bari.Çok Basit durmuş.Bişeyide özenerek yap be belediye :/
Ertan 4 yıl önce
Basit olmuş, T harfinin büyük olması gerekmez mi. Bir de Atatürk'ün Samsuna çıktığı zaman Trabzonlular için söylwmiş olduğu o guru verici sözlerinde Trabzonun seçkin bir yerine asılması gerekir.
CEM ASLAN 4 yıl önce
Düşünce güzel fakat bu kadar basit ve düz olmamalı. Baştan savma yapılmış gibi.
Nadi 4 yıl önce
Neden bordo mavi degil??trabzon herzaman trabzonsporla anılmalı..ama malesef vali yada belediye baskanı trabzonlu olmadıgı icin böyle seyler normal
İsa Sayar 4 yıl önce
yanına bir hamsi veya kayık simgesi konsaydı çok daha iyi olurdu.
yeni trabzon belediyesi 4 yıl önce
koca meydanda konulacak en kötü yeri seçmişler. ayrıca yazı biraz daha büyük olabilirdi sanırım çocuklar için yapıldı. meydanda olması iyi fakat seçtikleri lokasyon berbat. trabzon belediyesinden bir saçma proje daha görmüş olduk..
fotoğraf çekilmek istenilse banklar, aydınlatma direkleri, bayrak direklerinden başka şey yok arka planda..
ali mecmuati 4 yıl önce
gayet güzel şık sade avrupdaki örneklerine bakın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@