Trabzon Yatırım adası için toplandılar

Trabzon Yatırım adası için değerlendirme toplantısı yapıldı.

Trabzon 30.07.2021, 13:04
Trabzon Yatırım adası için toplandılar

Trabzon Arsin Yatırım Adası ve Endüstri Bölgesi ile ilgili değerlendirme toplantısı Trabzon Valiliği'nde gerçekleştirildi.

Toplantıya Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve diğer ilgililer katıldı.

Toplantıda Arsin Yatırım Adası Endüstri Bölgesinin yapımıyla ilgili son gelişmeler değerlendirildi.

Trabzon Yatırım adası için toplandılar

Trabzon Yatırım adası için toplandılar

Trabzon Yatırım adası için toplandılarTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Arsinli temel 2 ay önce
Deniz manzaramı yok etmeyecek olan bir yere deniz dolgusunu yapın
takım taraftarı 2 ay önce
Bırakın bu palavraları biz bu maketleri cd li videoları çok seyrettik. Trabzona gelince böyle boş palavralar başka şehirlere yatırımlar. Bu yatırım adası 15 yıldır konuşuluyor da ki Çömlekçi Değirmendere tabakhane Sanayi sitesi kentsel dönüşümleri havalimanı şehir hastanesi raylı sistem demiryolu hangisini yazalım. Yeter artık düşün Trabzon un yakasından zaten kaderine terkedilmiş m
Hayali yatırım şehri Trabzon 2 ay önce
Trabzon öksüz ve yetim. ALLAH aşkına bu kaçıncı toplantı. Rize kaş ile göz arasında işi bitirdi. Nerede yatırım adası, nerede yeni havalimanı, nerede raylı sistem, nerede güney çevre yolu, nerede lojistik (Sürmenedeki proje nasıl olduda Rizeye gitti.) Nerede sürmene teesanesi, nerede sürmene de yapılacak denilen Deniz donanma, nerede onkoloji hastanesi yok, yok ) ama bizim akyazı stadımız var bana göre tam bir ucube. İlk şekli ile hiç bir alakası yok. Ayrıca en lüks stadı bile yapsan hiç bir önemi yok. Çünkü resmen alenen Trabzonspor un şampiyonlukları gasp edildi, ediliyor bundan sonra da edilecek. Yazık hayali yatırımlar şehri Trabzon öksüz ve yetim kaderine terk edilmiş. Akçaabattan araba ile geçmeye korkuyoruz. Bu kadar bürokrata rağmen yıllardır çözülmeyen trafik sorunu.
Yakup 2 ay önce
Arsinli temel hollanda yüzde 13 denizli dolgusu ülkedir
Faruk Akman 2 ay önce
Bütün yatırımları Rize’ye kaydırdınız yazıklar olsun size 15 senedir onu yapacağız bunu yapacağız dediniz Trabzon halkını kandırdınız reziller

Gelişmelerden Haberdar Olun

@