Trabzon ve çevresine kritik uyarı! Fırtına geliyor!

Meteoroloji, Orta ve Doğu Karadeniz için şiddetli yağış, taşkın, sel ve fırtına uyarısı verdi. 

Trabzon ve çevresine kritik uyarı! Fırtına geliyor!
banner432

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün internet sitesinden alınan son verilere göre, Orta ve Doğu Karadeniz bölgesindeki yağışların bu gecede etkili olacağı kaydedildi. 
Yapılan açıklamada, bu gece Orta ve Doğu Karadeniz bölgesinde etkili olacak yağışların, özellikle sabah erken saatlerden itibaren Samsun il merkezi ve batısı ile Trabzon’da kuvvetli (21-50 kg/metrekare), Samsun'un doğu ilçeleri (Çarşamba, Terme, Ayvacık, Salıpazarı), Ordu, Giresun ve Rize çevreleri ile Artvin’in kıyı kesimlerinde şiddetli (76 kg/metrekare ve üzeri) gerçekleşmesi ve bölgede yağışların Perşembe günü öğle saatlerine kadar devam edeceğinin bilgisine ulaşıldı. 
Denizlere ait meteorolojik uyarıda ise, rüzgarın yarın Doğu Karadeniz'in doğusunda öğle saatlerine kadar batı ve güneybatıdan 6 ila 8 (60-75 km/sa) kuvvetinde fırtına şeklinde esmesinin beklendiğinin altı çizildi. 
Uyarılarda, bölgede son günlerde meydana gelen şiddetli yağışlar nedeniyle toprağın da doygun olduğu dikkate alınarak meydana gelebilecek ani sel, taşkın, su baskını, yıldırım ve özellikle heyelan riski ile ulaşımda meydana gelebilecek aksamalara karşı dikkatli ve tedbirli olunmaya devam edilmesi gerektiği de bildirildi. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman baş
Osman baş - 7 ay Önce

Daha beter olsunlar Doğu Karadeniz insanının kanını emdiler otobanda 20 km hız 22 ile git 330 tl ceza

ağa
ağa @Osman baş - 7 ay Önce

sen eşekle 20 km hız yapabiliyormuydun?

Osman Baş'a cevap
Osman Baş'a cevap - 7 ay Önce

Yollar çökerken o esnada sende o yollarda seyir ediyor olursun InşAllah..

banner393

banner426

banner443

banner441