Trabzon Valisi uyardı! Vaka sayılarında ciddi artış

Trabzon Valisi Vaka sayılarının arttığını belirtti.

Trabzon 27.07.2021, 18:38
Trabzon Valisi uyardı! Vaka sayılarında ciddi artış

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu son günlerde vaka sayılarında ciddi artış olduğunu belirterek uyarıda bulundu.

Vali Ustaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı uyarıda “Kıymetli Hemşehrilerim, Son günlerde ilimizde vaka sayılarında ciddi artış yaşamaktayız. Salgın karşısında en güvenli ve en etkili mücadele gücümüz aşıdır. Tüm Trabzonlu hemşehrilerimi bir an evvel aşılarını olmaya davet ediyorum” dedi.

Haber61 - Haber Servisi - 

Trabzon Valisi uyardı! Vaka sayılarında ciddi artış
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
GÜRKAN 2 ay önce
1-Mrna aşısının 3. Faz bitmiş ve 2020'de bilimsel makale yayınlanmıştır. 3. Faz bitmemiş diyenler yalan konuşup algı yapmaktadır.

2- Mrna teknolojisi 30 yıldır var. Kanser için çalışılmış ve günümüzde virüs için kullanılmaya başlanmıştır. Yeni diyenler yalan konuşup algı yapmaktadır.

2- AŞI olurken imzalanan sözleşme her tıbbi müdahalede benzer sözleşmelerden biridir. İleride yan etkiler bilinmez yazma sebebi yan etki olacağı anlamına gelmiyor. Bu bir formalitedir. Kaldı ki aşıların ileriye dönük yan etkileri olmaz. 1-2 gün veya 1-2 ayda ortaya çıkar ve verilen maddelerin tamamı yok olur.

3- Kobay olma durumu. Mrna aşısı gönüllülere uygulanmış 2020 yılında bu tamamlanmıştır.

4- Bugün itibariyle 4 MİLYAR insan dünya genelinde aşılanmış ve 1 kişiye bile bir şey olmamıştır.

5- İnsanlara çip takılıyor saçmalığı: Aşının içinde bulunanlar internetten yayınlanmıştır. Herkes aşı içeriği yazıp ulaşabilir. Kaldı ki sen kimsin ki sana çip taksınlar. Ayrıca cep telefonu kullananlar bunu söylüyorsa önce cep telefonları ile sinyallere ulaşıldığını konumlarının bilindiğini bilsinler. Çipe gerek yok yani.

6- Aşılar kanser kısır yapar saçmalığı : Aşılar kanser kısır ile bağlantısı yok. Kanda antikor yapar aşılar. Ama koronavirüsün kanser kısır yapma riski var.

7- ŞU AN HASTANELERİMİZDE YATANLARIN %95,5İ AŞI OLMAYANLAR YA DA 1 DOZ AŞI OLANLARDIR.

8- ÇİFT DOZ AŞI OLANLARI COVİD YATAĞA DÜŞÜREMEZ. OLMAYANLAR DÜŞER

Bunları ben demiyorum. Bilim adamları diyor. Ama ortaya atılan saçma komploları çıkarları olanlar ortaya atıyor. Bazıları da onlara alet olup balıklama atlıyor.
SONBAHARDA SALGIN, ŞU AŞI OLMAYANLARIN SALGINI OLACAK. O ZAMAN CESARETLERİNİ GÖRECEĞİZ.
Feryat 2 ay önce
Sayın valim aşıya önem veriyorsunuz herkes aşılanmalı bu doğru lakin sokaklar mekke Medine tavaf eder gibi kalabalık izdiham Türkiye para para diye arafta yazık koronaya kurban gidenlere kendini bilmezler yüzünden
Hayat 2 ay önce
Millet düğünlerde kol kola horon oynuyor. Köylerde cenazeler taziyeler aynı . Kimsenin maske taktığı yok . Maskeleri bir kenara bıraktılar. Sokakta çene altında kapalı ortama girince kola geçiriyorlar. Aşılıyım bana bişe olmaz , aşılıyım benden sana bişe olmaz diyen zihniyet var. Bu gidişe daha çok canlar yanacak.
Ercan 2 ay önce
Çok değil 1,5 -2 ay önce ‘Aşı yok aşı yok, nerede aşı ? ‘ diye feryat edenlerin bir kısmı asla aşı olmayı düşünmeyenlerdendi Buyurun konuşun ey aşı karşıtları !!
Ferhat 2 ay önce
Iki kere asi oldum ben bir kac gün sora trabzona gelcektik böyle haber yaptiginiz icin vazgectim izin yapcaktik trabzonda caniniz sag olsun bizde gelmeyiz trabzon demek cok kötü durumda almanya da cogaldi vakalar fakat sizdeki gibi panik yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@