banner556

Trabzon'un koronavirüs rakamları - 10.04.2020

Koronavirüs salgını Trabzon'da da etkili olmaya devam ediyor işte son rakamlar

Trabzon 10.04.2020, 19:14 12.04.2020, 00:34
Trabzon'un koronavirüs rakamları - 10.04.2020

Haber61 Haber Servisi

Dünyayı altüst eden koronavirüs salgınından Türkiye de payını alırken Trabzon özelinde de vakalar görülmeye devam ediyor.

TRABZON'DA SON RAKAMLAR

Edinilen bilgilere göre Trabzon'da son 3 gündür can kaybı yaşanmazken bugüne kadar toplamda 12 kişi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

POZİTİF VAKALAR ARTTI

Pozitif vaka sayısında artış yaşanırken toplamda 223 kişinin koronavirüs nedeniyle hastanelerde tedavi gördüğü öğrenildi. Bu hastaların 15'inin ise yoğun bakım ünitelerinde olduğu bildirildi.

Öte yandan 63 kişinin de karantinada gözlem altında tutulduğu kaydedildi.

Yorumlar (15)
GÖKTÜRK 10 ay önce
ÇOĞUNLUKLA TRABZON VE RİZEYE DIŞARDAN GELENLER VASITASIYLA VİRÜS YAYILDI.BİRDE BİZİM BU BÖLGENİN KURALLARA UYMAYAN İNATÇI DİK KAFALI BAZI İNSANLARIDA BU YAYILMAYA SEBEP OLDU
davut 10 ay önce
Evet uçakla getirilip şehrin kalbine bomba gibi konan insanlar için mutlu musunuz?
Ismail 10 ay önce
Dışardan dedigimiz 1. Grup umreden gelenler..2. Grup ise büyükşehirden memleketlerine kaçan gurbetciler...
Mustafa 10 ay önce
Darılmaca gücenmece yok, bu bölgenin halkı bana göre fazla özgüvenli rahat dikkatsiz, hergün en az birkaç kişiyi lütfen fazla yaklaşma neden masken yok diye uyarıyorum.
Hakkımızda hayırlısı
OFLU KAPLAN 10 ay önce
ARKADAŞLAR ETRAFIMIZDA DIŞARDAN GELENLERİ 14 GÜN EVLERİNDE KALMALARI KONUSUNDA UYARALIM DEVLETİMİZE YARDIMCI OLALIM.HAVALAR ISINIP BAHÇE İŞLERİ BAŞLAYINCA GEVŞEMEYELİM.YOKSA DURUM KÖTÜLEŞİR.LÜTFEN KURALLARA UYALIM
sungur 10 ay önce
Trabzon da 3 gün öncesine kadar 78 kişi olan pozitif vaka sayısı nasıl 3 günde 233 kişiye fırladı? yoksa istanbuldan gelenler hep virüsleri millete mi bulaştırdı? bu kadar hızlı artış nasıl oldu?
Süleyman 10 ay önce
Matematik ve istatistiğe inanmak lazım. Geçen yıl bu günlerdeki ölüm sayılarıyla bu günlerdeki sayıları karşılaştırmak lazım..
Eser öztürk 10 ay önce
Sağlık bakanının verilerine göre trabzon sıralamada ilk 5 de bu sayılar gerçek değil daha fazla olması gerekli hele bu akşamdan sonra uçuşa geçeriz herhalde
Mahmut kılıç 10 ay önce
Yobazlara anlatamazsin, eceli gelmiş derler
Adem Öztürk 10 ay önce
Merhaba. Dün yurt dışından gelenve karantinaya alınan öğrenci grubu vardı. onlar teste tabi tutulmuş olabilir. onlar da fazla çıkma ihtimali var diye düşünüyorum. tabi bu bir tahmindir.
faf 10 ay önce
99 mu 223 mü ilçeler, mahalleler,merkezler,hastaneler neresi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@