banner536

banner526

banner513

Trabzon'un incisi Ganita kokuyor!

Trabzon'un Ganita mevkiinde denizdeki görüntü ve kötü koku tepki çekiyor.

Trabzon 08.05.2019, 10:52 08.05.2019, 11:30

Haber61 - Haber Servisi - Özel Haber

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde bulunan Ganita mevki, bölgedeki önemli koylarından biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle yaz aylarında kendini deniz kerarına atmak isteyenlerin uğrak mekanı olan Ganita, Trabzon'un denize en yakın mekanlarından biri olarak da dikkat çekiyor ancak bölgedeki esnafın ve vatandaşların bakımsızlık nedeni ile tepkisi var.

Deniz üzerindeki kötü görüntü ve gelen pis konu Ganita güzelliğine gölge düşürdüğünü belirten çevre esnafı, bir an önce çözüm bulunmasını istediler.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (13)
ali kemal 1 yıl önce
tursitler geliyor araplardan haric trabzonda duran yok denizi görüyoruz denize giremiyoruz koca trabzonun plaji yok denizi var plaj yok bunu hemen cözelim dünya duymadan duyarlarsa manset oluruz her yere dünyada bu bir ilk denizi olan denize giremeyen tek sehiriz kirlilik olayida cok ayip nerde belediye koku olayini 15 yil evel cözmeliydiler yazik olmus
erdaful 1 yıl önce
Yav bir şeyide abatmayın.Kim demiş denize giremiyoruz diye Akçaabatta gayette güzel plaj var ben her sene giriyorum
Turgay 1 yıl önce
Bence Trabzon'a çok yakışıyor.
MUSTAFA 1 yıl önce
GANİTA İŞLETMESİYLE ZATEN REZİL DURUMDA. BELLİ KİŞİLERİN SAHİPSİZ ŞEHİRDE SAHİPLENİLMİŞ KURTARILMIŞ ALANLARI ORASI. AMA BELEDİYEDE TIK YOK.
selim 1 yıl önce
o kadar güzel bir yer ki ganita. buranın kimin eilndeyse belediye tarafından alınıp çok daha güzel bir projeyle halka sunulması lazım. yazık günah heba oluyor kimlerin elindeyse
mehmet. 1 yıl önce
Yakinda ranta acilir Trabzonlunu Deniz len tek temas kurdugu bolge,

Denizi olupta Denize elini sokamayan sehir Trabzon.
Oktay 1 yıl önce
Hiç kimse kizmasin.Defalarca,Yanliş hatirlamiyorsam,Yomra,Arakli taraflarina Çöp Tesisleri kurulmak istendi,Millet sokağa dökülüp Prostesto etti,istemedi.Şimdi Güzel kokular içinde Deniz kenarinda oturup Çayinizi için.
yasar 1 yıl önce
sahili, parkları ve yesil alanları yok ettiler
Ts 1 yıl önce
Sadece deniz mi ? Etrafa bak, her yer beton. Kayalarla dolu. Ganita ve çevresi komple yıkılması gerekir ve biblonu ile ilgili bir proje yarışması düzenlenebilir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@