alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzon uçağında DEAŞ gözaltısı

Trabzon’da DEAŞ şüphelisi bir şahıs uçak ile kente geleceği bilgisini alan TEM şube operasyon ile şahsı gözaltına aldı.

Trabzon 20.06.2017, 13:10 20.06.2017, 13:33
Trabzon uçağında DEAŞ gözaltısı
Haber : Şükrü Üçüncü - İstanbul’dan Trabzon’a havalanan uçak içerisinde DEAŞ operasyonu gerçekleşerek 1 kişi yine bu örgüte üye olduğu şüphesi ile gözaltına alındı.
 
TRABZON’DA DEAŞ OPERASYONU
 
Haber61.net’in edindiği bilgiye göre; Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri; kent genelinde yapmış olduğu çalışmalarda bir kişinin DEAŞ ile bağlantısı şüphesi tespit edildi.. Bu durum üzerine hareket eden TEM ekipleri; şahsın adresinde olmadığını belirleyerek nerede olduğu yönünde çalışma başlattı.
 
UÇAK İLE TRABZON’A GELDİĞİ TESPİT EDİLDİ
 
Adının M.K. olduğu tespit edilen DEAŞ şüphelisinin İstanbul ilinde bulunduğunu belirleyen ekipler; durumu İstanbul’a bildirdi. Bu ilde yapılan çalışmada ise; şahsın Sabiha Gökçen Havalimanında uçak ile Trabzon’a hareket ettiğini tespit etti. Durum Trabzon Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne (TEM) bildirildi.
 
HAVALİMANINDA GÖZALTINA ALINDI
 
Trabzon TEM Şube Ekipleri; uçağın iniş yapacağı saati belirleyerek Trabzon Havalimanında önlem aldı. İstanbul’dan gelen uçak alana indikten sonra ekipler; uçakta yolcu olarak bulunan M.K.’yı gözaltın alarak Trabzon İl Emniyet Müdürlüğüne sevk etti. Şahsın burada sorgusunun sürdüğü öğrenildi.
 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@