banner536

banner526

banner513

Trabzon turizmde hizmet kalitesini tartıştı

Trabzon'da turizmde hizmet kalitesi masaya yatırıldı.

Trabzon 08.05.2017, 19:57 08.05.2017, 20:05
Trabzon turizmde hizmet kalitesini tartıştı

Trabzon’da turizm sezonunun açılmasının ardından düzenlenen toplantıda, sektörde hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalar masaya yatırıldı.


Trabzon Valisi Yücel Yavuz, hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik yapılacak çalışmalarla ilgili sektör temsilcileriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. Valilikte yapılan toplantıda konuşan Vali Yücel, Trabzon’un turizm alanında yukarı doğru ivme gösterdiğine dikkat çekerek, "Bütün sektörler çok iyi bir çalışma içerisinde. Trabzon turizm alanında yukarı doğru bir ivme kazandı. Turizm sektöründe hizmet sunan bütün birimler artık büyük bir motivasyon içinde olmalıdır. Yani en iyi hizmeti sunmalıdır. Gelen misafirimiz en iyi şekilde ağırlanmalı ve dönüşte seneye mutlaka yine geleceğim, arkadaşlarıma söyleyeceğim diyebilmeli. Bunu sağlamak için de değişik yol ve yöntemler izlensin istiyoruz” diye konuştu.


 

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Yasal?! 3 yıl önce
Sayın Valim. Masadaki herkesi alıp yarın Maraş Cad. PTT kavşağından başlayıp kaldırım boyunca yürüyerek Atatürk Alanı ile Meydan Parkı nı inceler misiniz? Yaya gecitlerine park eden ve yolcu bekleyen ve depo sayısını geçen dolmuş esnafının keyfiligini, dokunulmazlığını, sorumsuzluğunu inceler misiniz? Atatürk Alanın daki kırık ve günlerdir öyle duran çökmüş kaldırım ve meydan taşlarına bakar mısınız? Meydan Parkına inen merdivenleri ve giriş noktalarını kapatircasina masa ve sandalyeleri artıran işletmeleri inceler misiniz? Halen meydan parkında bulunan kamu ve özel sektör çay bahçeleri ile Fatih Parkın daki çay bahçesi başta olmak üzere tüm Atatürk Alanı na bakan işletmelerde fiyat tabelalarının güncel ve görünür olmasını sağlar mısınız? Atatürk Alanı daki lokantaların garsonlarinin misafirleri ve vatandaşları rahatsız edercesine çığırtkanlik yapıp müşteri çekme yarışlarını engeller misiniz? Sayın Valim. Sokaklarda inceleme görevinizi Devlet Büyüklerinin programları öncesi yaparken olağan zamanda bu şehirde ne oluyor incelemesini de ansızın yapın derim. Toplantılar sokak için bir şey ifade etmiyor.sokak vali ile sohbet edip dertlesmedikce gerisini tanımaz. Sayın Soylu yu örnek alın yeter. Kolay gelsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@