Trabzon trafiği Arap saçına döndü

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da trafik çekilmez duruma geldi. Kent, yaz ayının gelmesi ile birlikte nüfusu kalabalıklaştı. Ortahisar İlçe Merkezinde saat: 15’den sonra araçlar yaşamı olumsuz şekilde etkiliyor. Birde Büyükşehir Belediyesinin Kaldırım

Trabzon trafiği Arap saçına döndü

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da trafik çekilmez duruma geldi. Kent, yaz ayının gelmesi ile birlikte nüfusu kalabalıklaştı. Ortahisar İlçe Merkezinde saat: 15’den sonra araçlar yaşamı olumsuz şekilde etkiliyor. Birde Büyükşehir Belediyesinin Kaldırım kenarlarını otopark olarak kullanması ise, trafik çilesini iyice içinden çıkılmaz bir hal almasına neden oluyor.

61 proje içerisinde trafik sorununu da halledeceğiz sloganı ile gelen büyükşehir Belediyesi karmaşık trafik sorunu karşısında sessizliğini sürdürüyor. Bu süreç böyle işlerken vatandaş yürümeye bile yolda zorlanıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli, “ Karayollarının büyük paralar harcayarak yapmış olduğu kavşaklarda çözüm değil, sorun üreten yer oldu. Bu durumun çözüle bilmesi için ortak bir aklın bir araya gelerek bir an önce çözüm bulması gerekli.”dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Davut ÖZTÜRK
Davut ÖZTÜRK - 5 yıl Önce

Belediye uyuma rezillik diz boyu

mss
mss - 5 yıl Önce

Reşadiye köprülü kavşağını yıkın...

Kntrc
Kntrc - 5 yıl Önce

Çözüm diye yaptığınız moloz üst geçidini yıkıp orayı eski haline getirin. Parayla rezil olmak tam olarak budur işte. Böyle olacaksa bırakın siz dokunmayın hiç biryere

SIRADAKİ HABER

banner513