Trabzon TİSKİ'ye atanan isim belli oldu!

Ali Tekataş, Trabzon'da TİSKİ'nin yeni Genel Müdürü oldu.

Trabzon TİSKİ'ye atanan isim belli oldu!

Murat Zorluoğlu'nun Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı olması ile beraber belediyede hareketli günlerde yaşanıyor. Zorluoğlu kendi ekibini kurmak için çaba sarfederken TİSKİ Genel Müdürlüğü koltuğunu eski çalışma arkadaşına emanet etti.

Daha önceleri Van Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon İşleri'nde Genel Müdürlük görevini yürüten Ali Tekataş, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizsyon İşleri'ne Genel Müdürü olarak atandı.

Ali Tekataş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, "Çok değerli dostlarım. Bugün itibariyle Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne (TİSKİ) Genel Müdür olarak atanmış bulunuyorum. Yaklaşık olarak 2 yıl boyunca birlikte VASKİ Genel Müdürlüğü ve Van BŞB‘ında görev yapmaktan büyük bir mutluluk duyduğum çalışma arkadaşlarıma, bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, Başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Bakanlarımıza, özellikle birlikte çalışmaktan büyük onur ve mutluluk duyduğum, bizi tekrar bu kutsal göreve layık gören Belediye Başkanımız Sayın Murat ZORLUOĞLU’ na, Valilerimize, Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza ve değerli Van halkına saygılarımı sunuyor, teşekkür ediyorum. Herkesin dualarını bekliyorum."

Trabzon TİSKİ'ye atanan isim belli oldu!

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 22:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
..
.. - 11 ay Önce

akpliler yorum yapsanıza bak torpile devam :)

Söğütlü' lü
Söğütlü' lü - 11 ay Önce

Hayırlı olsun ilk icraatınız SÖĞÜTLÜ ÖN ARITMALI DERİN DENİZ DEŞARJINI ele almak olur İNŞALLAH bizi kötü kokudan ve TÜRKİYE nin 2. Şehir üniversitesi olan TRABZON ÜNİVERSİTESİNİN hemen karşısındaki kötü görüntüyü ortadan kaldırmak olur İNŞALLAH...

Ömer Çelik
Ömer Çelik - 11 ay Önce

Vatan millet beka diyen arkadaşlar. Trabzonu CHP kazansaydı diyarbakırdan tiskiye eleman gelse ne olurdu

ismail AKSOY
ismail AKSOY - 11 ay Önce

Hayırlı olsun, öncelikle işlerin Büyükşehir mi yoksa ilçe tarafından mı yapılacağı konusunda vatandaşın net bilgilendirilerek "bizim görevimiz değil onun" modunda git-gel durumuna düşürülmemesi gerektiğini sağlamak gerekir.

Ali KAYA
Ali KAYA - 11 ay Önce

Normaldir. % 65 oy aldıkları ilde adam bulamamışlar anlaşılan. Kayyum atamaya devam.

osos
osos - 11 ay Önce

Demekki Trabzonda bir tane adam yokmuş Vandan gelenler bizi yönetecek .

Murat 61
Murat 61 - 12 ay Önce

Memleketim için hayırlısi olsun inşAllah

mehmet yıldırım
mehmet yıldırım - 11 ay Önce

Başkan Van'da iken başarılı bulmuş almış getirmiş ne var bunda. Hem CHP söylemiyle 'CHP aynısını yapsa ne derdiniz diyor' buna da cevap olarak, AK Parti HDP ile ittifak yapmadı. vatandaşı bu işe alet etmeyin

SIRADAKİ HABER

banner513