7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzon sahilindeki kötü koku isyan ettirdi

Trabzon sahilindeki kötü koku vatandaşları isyan ettirdi.

Trabzon 20.10.2018, 14:27 20.10.2018, 14:50
Trabzon sahilindeki kötü koku isyan ettirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Ünsal Demir, Beşirli sahilinde gelen kötü kokulara dikkat çekti.

Demir, Beşirli Mahallesi sakinleri evlerini havalandırmak için pencerelerini açamaz hale gelmişlerdir  diyen Ünsal Demir, “Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı’nı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu sabah yürüyüşüne bisiklet sürmeye ve çay içmeye davet ediyoruz. Denizimizden gelen büyük nimet balık sahilde ki koku içinde insanların lezzetle yiyecekleri gıda olmaktan çıkmıştır” dedi.

Trabzon’un Beşirli Mahallesi sahilinden gelen kötü kokular vatandaşları isyan ettirdi.

CHP Trabzon Gençlik Kolları ve CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun ve yönetim kurulu üyeleri Beşirli sahiline giderek bir basın açıklamasında bulundular. 

Buradaki içler acısı durumu dile getirmek için buradayız diyen CHP Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Ünsal Demir, “Trabzon’un en güzel semtlerinden Beşirli sahilindeyiz. Bu alana Gülcemal Projesi bahane edilerek dolgu yapılıyor. Uzmanlar, dolgu kriterlere uygun değil çağrılarına kulak asılmadı. Trabzon’daki AKP belediyeciliği gibi dolgu alanı da çöktü. Derin deşarj sisteminin bakımsızlık ve kotu nedeniyle akışın süreksizliği tüm sahil şeridini kokuya boğmuştur. Mevcut durum Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun dediği turizm ve rüya kent söylemleri ile örtüşmemektedir.  Beşirli Mahallesi sakinleri evlerini havalandırmak için pencerelerini açamaz hale gelmişlerdir. Ayrıca Trabzon halkı sabah yürüyüşleri için bu kötü lağım kokusundan dolayı bu alanı kullanamaz hale gelmiştir. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na buradan soruyoruz. Bu kokular rüya kente sıkılmış kurşun mudur? Kendilerini sabah yürüyüşüne bisiklet sürmeye ve çay içmeye davet ediyoruz. Denizimizden gelen büyük nimet balık sahilde ki koku içinde insanların lezzetle yiyecekleri gıda olmaktan çıkmıştır” diye konuştu.

Trabzon sahilindeki kötü koku isyan ettirdi

Trabzon sahilindeki kötü koku isyan ettirdi


Yorumlar (14)
ÇAĞRIBEKAR 4 yıl önce
Büyük köy Trabzon
sinan yılmaz 4 yıl önce
sahilden araçla geçerken cam ya da klima kaptıyorum. bu yöneticiler buralardan geçmiyor mu bu nasıl anlayıştır. yeter artık
Kadir 4 yıl önce
Yıllardır bu koku var. Şuan çıkmış bişey değil. Uzun süredir şikayetçiyiz bu kokudan. Denizi kullanamıyoruz. Samsunu örnek alın. İnsanlar yürüyüş yolunun yanında denize giriyor. Bizde lağım kokluyoruz.
oguz 4 yıl önce
samsunun 20 yil gerisindeyiz
yasar 4 yıl önce
deniz kenarına inşaat mı yapılır
cts61 4 yıl önce
Cok calisyor belediye cok,volkan canelioglu ne yaptisya aynen oyle kaldi onceki kokuyu o yok etmisdi ordan.
..... 4 yıl önce
Volkan abin kaldırım dışında 5 senede hiçbirşey yapmadı.
İsa Sayar 4 yıl önce
İnşaat yapılırken böyle aksaklıkların olması normal. Bittikten sonra da en çok siz gezeceksiniz orda. birkaç gün koku olur sonra geçer. Bu kadar tahammülsüz olmayın.
Kadir 4 yıl önce
22 yaşındayım bunca zamandır o koku sahilde var. İnşaatla bi alakası yok.
Serkan 4 yıl önce
Başbakan git ordu sahiline bak git samsun sahiline bak bilmiyorsan sor nasıl yapmışlar maf ettin Trabzonu eskiden moloz vardı şimdi bunlara Beşirli de eklendi yazıklar olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@