Trabzon sahilindeki kötü koku isyan ettirdi

Trabzon sahilindeki kötü koku vatandaşları isyan ettirdi.

Trabzon sahilindeki kötü koku isyan ettirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Ünsal Demir, Beşirli sahilinde gelen kötü kokulara dikkat çekti.

Demir, Beşirli Mahallesi sakinleri evlerini havalandırmak için pencerelerini açamaz hale gelmişlerdir  diyen Ünsal Demir, “Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı’nı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu sabah yürüyüşüne bisiklet sürmeye ve çay içmeye davet ediyoruz. Denizimizden gelen büyük nimet balık sahilde ki koku içinde insanların lezzetle yiyecekleri gıda olmaktan çıkmıştır” dedi.

Trabzon’un Beşirli Mahallesi sahilinden gelen kötü kokular vatandaşları isyan ettirdi.

CHP Trabzon Gençlik Kolları ve CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun ve yönetim kurulu üyeleri Beşirli sahiline giderek bir basın açıklamasında bulundular. 

Buradaki içler acısı durumu dile getirmek için buradayız diyen CHP Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Ünsal Demir, “Trabzon’un en güzel semtlerinden Beşirli sahilindeyiz. Bu alana Gülcemal Projesi bahane edilerek dolgu yapılıyor. Uzmanlar, dolgu kriterlere uygun değil çağrılarına kulak asılmadı. Trabzon’daki AKP belediyeciliği gibi dolgu alanı da çöktü. Derin deşarj sisteminin bakımsızlık ve kotu nedeniyle akışın süreksizliği tüm sahil şeridini kokuya boğmuştur. Mevcut durum Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun dediği turizm ve rüya kent söylemleri ile örtüşmemektedir.  Beşirli Mahallesi sakinleri evlerini havalandırmak için pencerelerini açamaz hale gelmişlerdir. Ayrıca Trabzon halkı sabah yürüyüşleri için bu kötü lağım kokusundan dolayı bu alanı kullanamaz hale gelmiştir. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na buradan soruyoruz. Bu kokular rüya kente sıkılmış kurşun mudur? Kendilerini sabah yürüyüşüne bisiklet sürmeye ve çay içmeye davet ediyoruz. Denizimizden gelen büyük nimet balık sahilde ki koku içinde insanların lezzetle yiyecekleri gıda olmaktan çıkmıştır” diye konuştu.

Trabzon sahilindeki kötü koku isyan ettirdi

Trabzon sahilindeki kötü koku isyan ettirdi

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2018, 14:50


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇAĞRIBEKAR
ÇAĞRIBEKAR - 3 ay Önce

Büyük köy Trabzon

sinan yılmaz
sinan yılmaz - 3 ay Önce

sahilden araçla geçerken cam ya da klima kaptıyorum. bu yöneticiler buralardan geçmiyor mu bu nasıl anlayıştır. yeter artık

Kadir
Kadir - 3 ay Önce

Yıllardır bu koku var. Şuan çıkmış bişey değil. Uzun süredir şikayetçiyiz bu kokudan. Denizi kullanamıyoruz. Samsunu örnek alın. İnsanlar yürüyüş yolunun yanında denize giriyor. Bizde lağım kokluyoruz.

oguz
oguz - 3 ay Önce

samsunun 20 yil gerisindeyiz

yasar
yasar - 3 ay Önce

deniz kenarına inşaat mı yapılır

Hasan Ali
Hasan Ali - 3 ay Önce

Şu yorumları beğenmeyenler şaşıyorum ula ortalık bok kokayyy adam gerçeği beğenmiyor

cts61
cts61 - 3 ay Önce

Cok calisyor belediye cok,volkan canelioglu ne yaptisya aynen oyle kaldi onceki kokuyu o yok etmisdi ordan.

.....
..... @cts61 - 3 ay Önce

Volkan abin kaldırım dışında 5 senede hiçbirşey yapmadı.

İsa Sayar
İsa Sayar - 3 ay Önce

İnşaat yapılırken böyle aksaklıkların olması normal. Bittikten sonra da en çok siz gezeceksiniz orda. birkaç gün koku olur sonra geçer. Bu kadar tahammülsüz olmayın.

Kadir
Kadir @İsa Sayar - 3 ay Önce

22 yaşındayım bunca zamandır o koku sahilde var. İnşaatla bi alakası yok.


banner443