Trabzon Milli Eğitim Müdüründen öğrencilere ziyaret

Trabzon Milli Eğitim Müdürü Aktaş'tan yüz yüze eğitime başlayan öğrencilere ziyaret.

Trabzon 12.10.2020, 15:55
Trabzon Milli Eğitim Müdüründen öğrencilere ziyaret

Trabzon Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Ortahisar Karakaya Ortaokulu ve Ortahisar Karlık Ortaokulunu ziyaret ederek yüz yüze eğitimin ikinci aşaması kapsamında uzun bir aradan sonra okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Müdür Aktaş, pandemi ile mücadele kapsamında okullarda uyulması gereken kurallar hakkında hatırlatmalarda bulunarak 2020-2021 eğitim öğretim yılının ülkemiz için hayırlı olmasını dileyerek başarı dileklerinde bulundu.

Öğretmenler odasında okul idareci ve öğretmenleriyle bir araya gelen Aktaş, pandemi döneminde göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı öğretmenlere teşekkür ederek, uzaktan eğitim sürecinde ilimizde yapılan faaliyetler hakkında bilgiler paylaştı. 12 Ekim itibariyle kademeli ve seyreltilmiş olarak ikinci aşaması başlayan yüz yüze eğitim hakkında değerlendirmelerde bulunan Aktaş’ın ziyaretine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatma Zehra Aydın ve Şube Müdürü Erkan Albayrak eşlik ettiler.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Satarili 12 ay önce
Kural ne? Bismillah demeden velilere iban numarası göndermekmi? Bırakın milletin gözünü boyamayı . Velilerin maddi manevi canı çıkıyor. MEB ,nın Ülkemizde sadece adı var , Hiç bir çözüm üretmedi, Sorumluluğu velilere attı. Bizde imza karşılığı çocuklarımızı kurban ediyoruz. Çocuklarımız ne korana vürüs kurbanı olsun ne de caheletin kurbanı olsun. Ben bir anneyim. Onlar bizim ve bu ülkenin geleceği.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@