banner556

Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya koronavirüs oldu

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya koronavirüs oldu.

Trabzon 13.08.2020, 18:05 13.08.2020, 18:14
Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya koronavirüs oldu

Haber61 - Haber Servisi - CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya'nın koronavirüs testi pozitif çıktı.

Ahmet Kaya açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Pazar günü katıldığım İyi parti Trabzon il kongresinden bir gün sonra çocuğumun okul konusu için Ankara'ya döndüm. Ankara'ya eşim ve çocuklarımla geldik, aracı ben kullandım. Yolda aracın kliması sürekli açıktı. Pazartesi   vücudumda biraz ateş ve ağrılar oluştu.  
Korana'dan  şüphelendik ve test yaptırdım, testim pozitif çıktı. Eşim ve çocuklarım negatif çıktı. Şimdi Ankara'da evde tedavim devam ediyor. Çok şükür durumum iyi, biraz kas ağrım ve ateşim var. Mümkün mertebe telefonlara bakmamaya çalışıyorum, istirahat etmeye ve tedavime devam ediyorum. Sizlerden ricam aman dikkatli olun, kalabalıklardan uzak durun, hastanelerde yer kalmamış durumda. Çok selamlar, teşekkürler"

Yorumlar (10)
Yok artık 6 ay önce
Bilim kurulu uyarır, bunlar umursamaz. Bu durumda kongre mi yapılırmış. Erteleyin kardeşim. Daha siz kurallara uymazsanız vatandaşa söyleyecek sözünüz kalır mı?
Ahmet 6 ay önce
Ahmet Kaya iyi insandır. Bakın Allah onu yanına almayacaktır. Allah kötü insanları yanına alıyor, iyi insanları da yaşattırıyormuş.
İhsan Saral 6 ay önce
Geçmiş olsun sayın vekil, umarım biran önce sağlığınıza kavuşursunuz.
Sami Uzunarslan 6 ay önce
Vekilime geçmiş olsun. Son yıllarda Trabzon'dan çıkmış olan nadir adam gibi adam bir siyasetçidir. Çok uzun yıllar sonra Trabzon'un meclisteki yüzakıdır.
Ayşe güngör 6 ay önce
Allah hiç bi insana yaşatmasın nefes alamak nefessiz kalmak çırpınmak çok acı bişey berbat bi duygu Allah düşmanıma bile vermesin bu hastalığı resmen nefessiz kalıp boğuluyorsun Allah şifa versin sayın bakanım
Savaş61 6 ay önce
Çok geçmiş olsun vekilim Allah şifanı versin
Ali 6 ay önce
Ahmet kardeşim senin dediğin olsaydı dünya böyle olmazdı
Mehmet kılıç 6 ay önce
Gecmiş olsun, Allahu Teala şifalar nasip eylesin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@