alexa metrics

banner560

banner572

Trabzon maviye döndü

Trabzon’da aşılama oranı yüzde 75’in üzerine çıktı.

Trabzon 22.10.2021, 21:02
Trabzon maviye döndü

Trabzon’da en az iki doz aşı olanların oranı yüzde 75’in üzerine çıktı. Böylelikle Trabzon mavi kategoride yer alan iller arasına girdi.

İl Sağlık Müdürü Hakan Usta yaptığı açıklamada “Trabzon'da en az iki doz aşı olan vatandaşların oranının %75’e ulaştığı Sağlık Bakanlığımız tarafından açıklandı. Aşı oranı artınca, Sağlık Bakanlığının kategorileri arasında ilimiz mavi iller kategorisindeki yerini aldı. İlimizde en az iki doz aşı olan vatandaşlarımızın oranı %75’e ulaştı. Böylelikle mavi iller kategorisindeki yerimizi aldık. Pandeminin başından itibaren hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak mücadele eden tüm sağlık çalışanlarımıza ve destek olan vatandaşlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Haber61 - Haber Servisi - 

Trabzon maviye döndü
 


Yorumlar (3)
ömer 1 ay önce
sayın editörümüz bu yazımı lütfen haber yapın yada sesimizi duyurun
Türkiyem nereye gidiyor
sayın devlet büyüklerim ben 2 çocuk okutan asgari ücretle geç,inmeye çalışan bi bireyim hiç yardımdan hak sahibi olamıyorum eşimi ara sırada olsa typ projelerine iş imkanı bulabiliyor bu sayede az nefes alma şansım oluyor biliyorum 4 kişik bi aileye yönetmek kocaman bi ülkeden kolay ama neden hep ezilen bizler oluyoruz pcr testi ücretsiz aşı ücretsiz sağlık katılım payı neden ücretli neden marketlerden aldığımız ürünler bir hafta sonra aynı fiyata yada gramaja alamıyoruz doğalgaz elektirik su zamlanıyor ev sahibi hayat pahallandı diye birde o vuruyor sırtımıza sonra yönetici aidata zam yaptım diyor patron zaten iş yok diyor zam sorarsan yani geçim asgari ücrete kaldı yine onunda üzerineden devlet vergi alıyor elhamdüllilah müslümanım diyen bi toplumuz ama fazilerlerini bilmiyoruz sınır kapılarını açtığınızdan beri hep yoksullaştık neden küçük büyük şirket ayırmaksızın bütün şirketlerde yabancı kişiler öncelikle işe alınıyor sebeb sgk yok üç kuruşa çalışıyor onunda sebebi benim hayatımda belki göremeyeceğim yardımları imkanları almaları mülteci yardımları kendi ülkemde değersiz biri olarak sizlerden ne isteyebilirimki yazacak 5 bin sitem bulurum ama çözüm olmadıktan sonra gerek bile duymuyorum olsun dünyanın fani geçici olduğunu bilmeyenlere sözüm olamaz sizden alacaklarımı rabbime havale ediyorum şimdi birileri çıkar bu siyasi yazı der ama yok yemin olsunki sitemdir bu kalın bakalım sağlıcakal
hakan 1 ay önce
gene vaka çok gene ölüm çok bu işte bir sıkıntı var.
enes 1 ay önce
18 yaşın üzerindeki orandır. Gevşeme yok. Aşı olmayan çok büyük bir nüfus var! Aşısız kimse kalmasın. % 95'lere çıkmak lazım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@