7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzon-İstanbul otobüsü arıza yapınca mahsur kaldı

Trabzon’dan İstanbul’a giden otobüs Tosya’da arıza yapınca mahsur kaldı.

Trabzon 23.01.2022, 19:10 23.01.2022, 19:16

Trabzon’dan İstanbul’a giden otobüs arıza yapınca karlı havada mahsur kaldı.

22.01.2022 Cumartesi günü Trabzon’dan yola çıkan iki katlı yolcu otobüsü Kastamonu’nun Tosya ilçesinde arıza yaptı. Yolun kenarına çekilen otobüs için tamirci çağırıldı. Daha sonra ise başka bir otobüs istendi. 

Otobüste bulunan yolcular duruma isyan ederken bir yolcu olanları cep telefonu ile kayda aldı.

Videoda yaklaşık 28 saattir yolda olduklarını belirten yolcu, “hala otobüs tahsis edecekler. Tamirci çağırdılar, otobüsü tamir edecekler. 28 saattir çift katlı otobüsle çoluk çocuk, yaşlılar yoldayız.  Bavullarımızı dışarı attılar. 5-6 saattir gelecek olan aracı bekliyoruz. Tamirci ısrarla tamir etmeye çalışıyor. Bizi tesislere de koymadılar. Yolun kenarında böyle sefalet.” İfadelerini kullandı.

Haber61 - Haber Servisi - 


Yorumlar (1)
Yolcu 4 ay önce
Merak ettiğim tek şey Trabzon'dan kalkan bir otobüs 28 saat nasıl yolculuk yapıyor. Diyelim ki İstanbul-Trabzon arası 20 saat. Samsun'a bir otobüs ortalama 6 saatte gidiyor. Oradan Tosya'ya gelmesi de 6 saat olsun. 6 saatte bekliyor olsalar eder sana 18 saat. Abartma sanatı ülkemizde çok güzel işliyor. Velakin firmanın yolculara otobüs tahsis edip en azından en yakın ilçede konaklama ayarlamaması ayrı bir rezillik.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@