7m


7m

hyundai

Trabzon İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanını seçti

Ayhan Taflan ile Semih Sarıalioğlu yarıştı.

Trabzon 11.02.2018, 21:00
Trabzon İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanını seçti

Haber61 / Haber Servisi

Trabzon İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda bugün seçim heyecanı yaşandı. Mevcut başkan Ayhan Taflan ile Semih Sarıalioğlu'nun yarıştığı seçimlerde Ayhan Taflan yeniden başkan seçildi. 


Trabzon İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası bugün seçime gitti. 349 üyenin oy kullandığı seçimde Semih Sarıalioğlu 147 oy alırken Ayhan Taflan üyelerden 201 oy aldı, 1 oy ise geçersiz sayıldı. Ayhan Taflan, oy çokluğuyla yeniden göreve gelerek güven tazeledi. 

 

Yorumlar (8)
Misafir 4 yıl önce
Daha ne olacadıki
Hüseyin TAFLAN 4 yıl önce
Tebrik ederim abim.Gerek dürüstlük olsun gerek çalışkanlığınla bu görev zaten senin hakkındı az emek vermedin.sektör hakkında hayırlı olsun inşAllah..
Orçun 4 yıl önce
Semih Sarıalioğlu Gövde Gösterisinden Başka Hiç birşey Yapmıyor...
esnaff 4 yıl önce
ayhan baskan kisiligini ve sayginligini koruyarak guzel bir sonuc cikarmistir kabadayilikla iftiralikla cirkeflikle bir yerlere gelinmez evet eksiklikler vardir ama telafi edilir uzun lafin kisasi adam gibi adam tekrar secilmistir basarilarinin devamini dileriz.
Kartal 4 yıl önce
Divan başkanı olan abimiz görevini laikiyle yerine getirmiştir misafir olarak gelen arkadaşlarımızın divan başkanıyla olan sıkıntıları nedeniyle ayhan beyin konuşmasını defalarca böldüler fakat ayhan başkan çok güzel bir erdemlik göstererek rakibinin sabotajlarına kulak asmayarak gerekeni yapmış takdiri üyelerine bırakmıştır başkanı tebrik ediyorum siyaset öyle değil böyle yapılır beşirli spora başarılar anlayan anlar
ercan 4 yıl önce
usta diye çağrılanlar gerçek usta olsun, pata küte iş yapıp 1 ay sonra tamirata başlanmak zorunda kalınmasın,kaliteli iş yapılsın, müteahhitin sıkıştırması ile şimdiye kadarki ucubeler gibi işler yapılmasın.. Ne çok şey istedim dimi?
Ayhan 4 yıl önce
Seçimi takip eden bir üye olarak gözlemlerimi paylaşmak isterim,
Öncelikli divanin objektif bir divan olmadığını söylemek isterim,sebebi divan başkanı olan (kişi) kendi koltuğunun hesaplarını yaparak orada taraf olmuştur olsa olsa o kişinin o salonda boynunda misafir kartı olarak bulunması gerekirdi,buyukluk böyle olur.Baskan adayı Semih Sarıalioglu ise istekli ve azimli olduğunu seçim çalışmasında ve oradaki çalışmasıyla Bu görevi gerçekten çok istediğini göstermiştir.Akabinde de toy olduğunu da göstermiştir.kendini daha iyi yetistirirse onu açık olan bir kisi görüntüsü vermektedir.tekrardan başkan seçilen Ayhan Taflan ise yine ofisinden dışarı çıkmayacak gibi gözüküyor,cunku icraat çok olmayanların hatalarida az olur, ha bu arada divan başkanı olan vatandaş ise o ana o divan işini yapar ağzı laf yapıyor, Trabzon yemeyi biraksin
Gerçek Esnaf 4 yıl önce
Bence seçimi semih başkan kazanmıştır. Neden diye soracak olursanız 8 yıldır yürütülen ( Yürüten Yönetime ) karşı 8 gün kala açıklanan bir adaylık ve 54 oy fark. Ben bir emlakçı olarak 8 yıldır başkan olduğunu açıklayan ayhan taflanı yakından ilk defa gördüm sesini ilk defa seçim konuşmasında duydum fakat semih bey hepimizi teker teker ziyaret etti. şimdi siz kalkmış seçimi ayhan kazandı diyorsunuz evet ayhan kazandı esnaf kaybetti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@