Trabzon inşaat sektörü Batum'da tanıtıldı

Batum'da gerçekleştirilen fuara Trabzon da katıldı

Trabzon inşaat sektörü Batum'da tanıtıldı

Gürcistan'ın Batum kentinde düzenlenen Batumi Build 2018 İnşaat Fuarı'nda stant açan Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) tarafından firmaların tanıtımı gerçekleştirildi.

Batumi Build 2018 İnşaat Fuarı'nın açılışına Gürcistan'ın Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Tornike Rijvadze, Trabzon valisi İsmail Ustaoğlu, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Batum Başkonsolosu Makbule Koçak, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, bölge ticaret ve sanayi odası başkanları ve firma temsilcileri katıldı.

TTSO STANT AÇTI

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, işadamı Osman Çalışkan'ın organizasyonunda düzenlenen ve çeşitli ülkelerden inşaat ve yapı malzemeleri sektörü temsilcilerinin katıldığı fuarda stant açarak, firmaları tanıttı, işbirliği olanaklarına zemin hazırladı. TTSO standını ziyaret eden Gürcistan'ın Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Tornike Rijvadze'ye Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu tarafından plaket takdim edildi.

Trabzon inşaat sektörü Batum'da tanıtıldı

Başkan Hacısalihoğlu, "7 – 9 Aralık tarihleri arasında düzenlenen ve geniş bir katılımın sağlandığı fuarda firmalarımızın tanıtımını yaptık. Umarız bu fuarda yapılan işbirlikleri firmalarımızın yararına sonuçlanır" dedi.

RİJVADZE'YE ZİYARET

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve Türkiye'den fuara giden diğer protokol mensupları Gürcistan'ın Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Tornike Rijvadze'yi makamında ziyaret etti. Rijvadze ile ikili ilişkiler hakında bir süre görüşen Türk heyeti işbirliği imkanlarının geliştirilmesi konusunda görüş birliğini vurguladı. Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu Rijvadze'ye gümüş işlemeli bir kahve takımı hediye etti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUSTAFA ARDIÇ
MUSTAFA ARDIÇ - 2 ay Önce

KAMU KAYNAKLARINI YEMENİN YENİ YOLU. FUARLARA KATILMAK VE TRABZON DIŞINDA TRABZONU TANITIM GÜNLERİ DÜZENLEMEK. BU TEZGAHLARLA YE BABAM YE. NEYMİŞ EFENDİM. TRABZONUN TANITIMINA KATKIDA BULUNUYORLARMIŞ.

Batu
Batu - 2 ay Önce

Neredennn nereye. Bundan sonra artık fuarları yaban ellerin de açarsınız. Kendi döneminiz de Açtığınız DTM Trabzonu, yine kendi ellerimizle ile yıkıp otel yaparsanız, Batuma taşınırsınız. Işinize de zaten o geliyor. Sizin neyinize Trabzona hizmet. Batum su yolu nasılsa. Ordan Trabzonu pazarla.

banner443