banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü'nde görev değişimi

Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mustafa Yılmaz, Trabzon İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Trabzon 28.10.2017, 18:24
Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü'nde görev değişimi

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mustafa Yılmaz görevine başladı.


Sağlıkta yeniden yapılanma sürecinde Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mustafa Yılmaz görevine başladı.

Görevini devreden eski il müdürü Kemal Süleyman veda mesajı yayınladı. Süleyman mesajında "Çok değerli çalışma arkadaşlarım. İnsanoğlu elbetteki vazifelendirildiği tüm işlerde emanetçidir. 2010 Eylül ayında başlamış olduğum Trabzon İl Sağlık müdürlüğü görevini Prof.Dr.Mustafa Yılmaz beye devretmiş olup kendisine başarılar dilerim. Bu süreçte birlikte çalıştığım herkese teşekkür ederim. Üzerimde hakkı olan herkesten helallik diliyor, herkese hakkımı helal ediyorum" ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar (1)
misafir 3 yıl önce
Hayırlı olsun.Yeni müdürümüze başarılar dilerim.Allah yar ve yardımcısı olsun.Cumhurbaşkanımızın dediği gibi uzun yıllar aynı makamda bulunanlarda metal yorgunluk ve isteksizlik oluyor.Müdürümüz de yeni geldiği makama yeni bir heyecan ve çalışma arzusu getirip yepyeni projelere imza atacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@