Trabzon için 6 önemli proje Bakan'a sunuldu

TTSO tarafından Trabzon için 6 önemli Proje Bakan Mustafa Varank'a sunuldu.

Trabzon için 6 önemli proje Bakan'a sunuldu
banner432

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a yürütülen projelerle ilgili bilgileri içeren dosya sundu.

Bakan Varank, TTSO’nun projelerini bölge ve ülke için önemli gördüğünü belirterek, yakından takip edip sonuçlandıracağını vurguladı.

6 ÖNEMLİ PROJE

Başkan M. Suat Hacısalihoğlu, geçtiğimiz Perşembe günü Ankara’da görüştüğü Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’la hafta sonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gezisi sırasında Trabzon’da da bir araya geldi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na yönelik olarak yürütülen projelerle ilgili bilgiler içeren dosyayı Bakan Varank’a ileten Başkan Hacısalihoğlu, projelerin bulunduğu aşamalarla ilgili de detaylı bilgi verdi.

Başkan Hacısalihoğlu, “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank’a Trabzon Yatırım Adası Endüstri Bölgesi, Trabzon İnovasyon Merkezi, Dijital Dönüşüm Merkezleri, OSB Tahsis Bedeli, DOKA Güdümlü Projeler ve DOKAP Teknik Rapor Desteği konularında bilgiler içeren dosyaları teslim ettik. Yürütülen bu projeler Trabzon’un Ar-Ge ve inovasyon odaklı, orta ve yüksek teknolojik üretim yapılan bir merkez olması konusunda önemli adımları içeriyor. Sayın Bakanımız projelere büyük ilgi gösterdi. Tüm konuları yakından takip edip sonuçlandıracağını vurguladı. Bu yaklaşım gelecek için bizi umutlandırmıştır” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
6 önemli proje
6 önemli proje - 1 yıl Önce

1.) Güney Çevre Yolu
2.) Şehir İçi Metro Hattı
3.) Yüksek Hızlı Tren
4.) Her mahalleye yeşil park
5.) Her mahalleye çay-simit-kek evi
6.) Hayvancılık için özel teşvik ve devlet desteği

murat başkan
murat başkan - 1 yıl Önce

bu projeler sayesinde söğütlü yıldızlı değirmendere yomra trafikleri rahatlayacak. çünkü sonuç olarak uçan araba yapılacak projeler sunmuşlar bakana ... bajanda çok ilgili maşAllah

fahri aydın
fahri aydın - 1 yıl Önce

trabzon için en büyük proje bu büyükşehir belediye başkanının görevden alınmasıdır.hizmeti geçtik insana saygı yok sabah 6 şehrin merkezinde belediyeye ait iş makinesi beton kırıyor,yazıklar olsun...kaç kuruşluk demir için sabah sabah insanlara bu eziyeti veriyorsunuz...canınız sıkıldıysa gidin bir köy yolu açın

Yıllardır
Yıllardır - 1 yıl Önce

Yıllardır aynı haberleri okumaktan biz sıkıldık vatandaş inanmaktan sıkılmadı. Trabzona ne yaptınız ? Ne değişti ? Hala dolmuş hala trafik hala gri sevimsiz beton yığını. İstanbuldan bahsetmiyorum yemyeşil harika doğa ve tarihe sahip Trabzondan bahsediyorum. He eğer bize otobanın kenarında tır parklarının yanında 3 metre genişlikte yolda yürüyüş yapmak yetiyorsa ne diyeyim Trabzon devam.