Trabzon gece gündüz dezenfekte ediliyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi dezenfekte edilmemiş yer bırakmıyor.

Trabzon 01.04.2020, 11:08
Trabzon gece gündüz dezenfekte ediliyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında yürüttüğü çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. İlk günden itibaren adeta seferberlik ilan eden Büyükşehir Belediyesi, halkın sağlığını korumak adına neredeyse el değmemiş yer bırakmıyor.
 
Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, kamu kurum ve kuruluşları, aile sağlığı merkezleri, muhtarlıklar, camiler, vatandaşların uğrak yeri olan kamu bankalarının şubeleri ile bankamatikler ve kurum araçlarında dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirdi. Merkez ve ilçelerde yürütülen yoğun çalışmalar vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.
 

Gece ekipleri ise Trabzon Otogarı, Büyükşehir Belediyesi hizmet binaları ile tüm belediye otobüslerinde dezenfeksiyon çalışması yaptı. Sağlık Dairesi Başkanlığı ayrıca ilçe belediyelerine dezenfeksiyon ekipmanı ve mama desteği sağladı.
 
ÇALIŞMALARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada “Büyükşehir Belediyesi olarak Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu’nun denetiminde yoğun dezenfeksiyon çalışması gerçekleştiriyoruz. İlçe belediyelerimizle koordineli bir şekilde yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda bugüne kadar Trabzon’un merkez ve ilçelerinde neredeyse dezenfekte edilmeyen yer bırakmadık diyebiliriz. Çalışmalarımızla ilgili hemşehrilerimizden de memnuniyetlerini dile getiren önemli geri dönüşler alıyoruz. Halkımızın sağlığı bizler için her şeyden önemli ve bu doğrultuda ekiplerimiz özverili bir çalışma sergilemektedir. Dezenfeksiyon çalışmalarımızı kent genelinde etkin şekilde yürütmeye devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@