Trabzon-Erzincan Demiryolu Projesi ile ilgili önemli mesaj

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora TCDD İşletmesi Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’u ziyaret etti.

Trabzon-Erzincan Demiryolu Projesi ile ilgili önemli mesaj

TCDD İşletmesi Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’u ziyaret eden AK Parti Trabzon Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Av. Salih Cora Trabzon-Erzincan Demiryolu Projesi ile ilgili önemli mesaj verdi.

AK Parti Trabzon Milletvekili TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Av. Salih Cora, TCDD İşletmesi Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’u makamında ziyaret etti. 

Uygun’un bilgi birikimi ve kurumsal müktesebatı ile büyük işler başaracağını ifade ederek, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Cahit Turan Bey riyasetinde yeni bir faz açıp güçlü bir dönüşüm gerçekleşebileceğimizi görüyorum. Osmanlı mirası bu güzide kuruluşun, ülkemizin en prestijli kurumlarından birisi haline getirileceğine yürekten inanıyoruz. Genel müdürümüze görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Trabzon-Erzincan Demiryolu Projesi ile ilgili önemli mesaj

Trabzon-Erzincan demiryolu projesi çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini de vurgulayan Cora, “Son günlerde kamuoyunu meşgul eden güzergah tartışmalarına ise en doğru cevabı coğrafya karar verecektir görüşüne biz de katılıyoruz” şeklinde konuştu.

BAKAN SELÇUK’U ZİYARET ETTİLER

AK Parti Trabzon Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Av. Salih Cora, Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’u ziyaret etti.

Trabzon’daki talep ve yatırımları görüştüklerini kaydeden Cora, “Ayrıca geniş bir zaman ayırarak bakanlık politikaları üzerine bizleri bilgilendiren Bakanımız Sayın Selçuk’a çok teşekkür ederiz” dedi.

Trabzon-Erzincan Demiryolu Projesi ile ilgili önemli mesaj

Trabzon-Erzincan Demiryolu Projesi ile ilgili önemli mesaj

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2019, 12:41
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
naci
naci - 6 ay Önce

Karedeniz insanını Trabzon-Rize-Ordu diye ayrıştırmayın yıllardır aynı yalan . Artık icraat vakti konuşma çoktan geçti yok şurdan yok burdan düşünüyoruz. Nedir bu bölgedüşmanlığı , birzamanlar yolcu gemisi bu bölgeye gelirdi onu bile çok gördüler.

fatma
fatma - 6 ay Önce

ne zaman DEMİRYOLU Trabzon a gelecek....???? ( NOT: 2061 senesinden yazıyorum...)

tsat
tsat - 6 ay Önce

konuş konuş dur icraat yok.Başlatın artık şu projeyi.Kabak tadı verdi.Seçimde bir kez daha vaadederek gelmeyin çok komik olur.

Gokhan61
Gokhan61 - 6 ay Önce

2014 de yht trabzondaydi binali oyle diyordu

SIRADAKİ HABER