vardallar

Trabzon Emniyet Müdürü'ne AK Parti'den "abart egzoz" desteği

Trabzon'da artan abart egzoz denetimlerine AK Parti İl Başkanı Mumcu'dan destek geldi

Trabzon 21.09.2021, 11:38
Trabzon Emniyet Müdürü'ne AK Parti'den "abart egzoz" desteği

Haber61 Haber Servisi

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunurken Trabzon'un yeni Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan'a da destek oldu.

Son dönemde Trabzon'da artan abart egzoz denetimlerinin yerinde olduğunu belirten Mumcu "Kanunları uyguluyor. Örneğin egzoz konusu. Gecenin 12'sinde vatandaşın uyuyan çocuğu var. Bas bas bağırıyor araçlar. Buna bir irade konulması lazım. Ben basarılı buluyorum Emniyet Müdürümüzü." şeklinde konuştu.


Yorumlar (17)
erhan 1 ay önce
ilk ve son kez aynı fikirdeyim.
pazar sabahı gece yarısı bas bas abartı egzoz sesi dinlemek zorunda değiliz.
aynı şey selam vermek için kornaya asılan dengesizler için de geçerli.
salihcan 1 ay önce
sayın müdür ve ekibinin görevi bunlar haber şöyle olmalı " 1 ay içinde abart egzos zibidileriyle baş edemeyen emniyet müdürü görevinden alındı" aylarca aynı mesele sorun olarak dururyorsa emniyet yetkililerimiz kusura bakmasın daha büyük meselelerde şimdiden sınıfta kalır
Ali ÇAVUŞ 1 ay önce
egsoz konusunda desteklemekle beraber, emniyet mesuplarının film li şahis araçlarına ses çıkarmaması üzücü. ayrıca emniyüt müdürlüğü karşısında yol kenarında park yasağı olan yere araçlarını çekip emniyet amblemi koyan trafikçilerede çözüm istiyoruz.
erdal baytar 1 ay önce
ellerim kanayana kadar alkışlıyorum müdürüm aynen bu şekilde devam edelim. elinize sağlık. geceleri onların yüzünden kaç defa yataktan uyandığımı ben bile sayamadım.
tebrıkler 1 ay önce
Sayın emniyet müdürüm kararınızdan sakın vazgecmeyin aynen kanunları uygulayın hakedene cezayı yesin.abartalı egzozla mahalle içinde vatandaşı kimsenin hakkı yok
Ali 1 ay önce
Abart ekzoz operasyonları Beşikduzu ilçesinde de yapılsın bıktık artık bağıran arabalardan
oguz 1 ay önce
bu mudur trabzonda isini yapan tek kisi belkide kendisine cok tesekkur ediyoruz denetimlerin dahada artmasini rica ediyorum ttabzon asiri basibos bi sehirdi
Istafa Trabzon emniyet 1 ay önce
Biz desteklemiyoruz bu müdürü
vatandaş 1 ay önce
Birde utanmadan meydanda eylem yapmaya kalkmışlar basına demeç veriyorlar. Bize neden ceza kesmiyorlar acaba ? Suç olan bir şeyi aracına takıyorsun sonra ağlıyorsun yok yaa.Denetimler inşAllah daha da artar. Emniyet kemeride denetlenmeli.
Koç 61 1 ay önce
Sayın Emniyet müdürümü vatandaş olarak bizde destekliyoruz. İnsanın hastası var çocuğu var kendi işten gelmiş yorgun argın iki dakika dinlenecek siz elma seviyorsanız bizde elma sevmek zorunda değiliz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@