Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper: “Trabzon emin ellerde”

Trabzon’un yeni Emniyet Müdürü Metin Alper Haber61’e konuştu.

Trabzon 26.09.2019, 13:25 26.09.2019, 15:59

Haber61 – Haber Servisi - Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığına atanan Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik, düzenlenen tören ile görevi yeni Emniyet Müdürü Metin Alper’e devretti.

Emniyet Müdürü Metin Alper tören sonrasında Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ile bir araya geldi.

Vali Ustaoğlu ile görüşmesi sonrasında görevine başlayan Metin Alper Haber61’e açıklamalarda bulunarak “Trabzon emin ellerde” dedi.

Alper yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Son çıkan kararname ile atandığım Trabzon Emniyet Müdürlüğü görevine bugün itibariyle başlamış bulunuyorum. Arkadaşlarımıza ilk talimatımız şu oldu! Adıyaman’da olduğu gibi Trabzon’da da Trabzon halkına asayiş ve güvenlik hizmeti üretmeye aralıksız devam edeceğiz. Tek bir sloganımız var. 7’den 77’ye Trabzon’un gönlüne taht kurmaya adayız. Bunu da başaracak güçteyiz inşallah. Sayın Valimizi ziyaretimizden sonra görevime başlıyorum. Orhan müdürümüzün vedasında görmüş olduğumuz vefa tablosu da beni ziyadesiyle gururlandırdı. İki senelik bir süre içinde yapmış olduğu görevler sonrasında uğurlamaya bu kadar insanın gelip de ona vefa göstermiş olması Trabzon halkının vefa duygusuna ne kadar önem verdiğinin en büyük göstergesi. O tablo beni yapacağım işlerde çok daha fazla şevk, istek ve arzuyla yapmamı sağlayacak bir tablo oldu. Ben bu anlamda teşkilatım adına çok güzel bir ağırlayama meydan veren Trabzon halkına çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra birlikte olacağız. Artık çalışma zamanı. Söze gerek yok, iş zamanı. Vatandaşlar huzur içinde olsunlar. Bizlerle her türlü konuyu paylaşsınlar. Ben ve teşkilatım Trabzon insanına güvenlik ve asayiş hizmeti sunmak için buradayız. Elimizden geleni fazlasıyla yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Trabzon emin ellerde.”  
 

Yorumlar (7)
Murat 1 yıl önce
Ne kadar da rahatlardık o koltukta oturmayla olmuyor gidin sokakları gezin yaya kladırımların halini görün
yakun 1 yıl önce
Trabzon nasıl emin ellerde? Makbuzları polislerin eline verip ceza mı yazdıracaksın?
nuray uzun 1 yıl önce
trabzonlu var olduğu sürece trabzon hep emin ellerde olacak sende kimsin
ahmet 1 yıl önce
Şu yorumlara bakar mısın Allah aşkına adam gibi adam o müdür bu mesajlarla mı hoşgeldiniz diyorsunuz bu mu trabzonun misafirperverliği
nuray uzun 1 yıl önce
trabzonlu var olduğu sürece trabzon hep emin ellerde olacak.
Muhammet Kilic 1 yıl önce
Belediye baskanini secilmis baskan atasin valilik kaymakamlik kaldirilsin görevleri belediye baskanina teslim edilsin.
Tecrübeli polis 1 yıl önce
Meslektaşlarımız Emekli olmuş emektar tecrübeli meslektaşlarımıza karşı saygılı olması dileği ile ....trfkçi arkadaşalar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@