Trabzon'dan Ekrem İmamoğlu'na destek

CHP TRabzon il Başkanı Güzide Uzun bir mesaj yayınlayarak Ekrem İmamoğlu'na destek verdi.

Trabzon 02.04.2019, 12:43
Trabzon'dan Ekrem İmamoğlu'na destek

31 Mart yerel seçimleri sona erdi ancak yankısı devam ediyor. Özellikle İstanbul'da sonuçlara itiraz ediliyor. Bilindiği Üzere CHP İstanbul Büyükşiehir Adayı Ekrem İmamoğlu, Ak Parti İstanbul Büyükşehir belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a resmi olmayan sonuçlara göre 25 bin oy far atmıştı. AK Parti cephesi de sonuçlara itiraz edeceklerini belirtmişti.

CHP adayı Ekram İmamoğlu'na Trabzon'dan destek geldi. CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun yaptığı açıklamada "İstanbul'u çeyrek asırdır yönetenler doğal olarak mutlu olmazlar" ifadesini kullanıp "Istanbul’u çeyrek asırdır yönetenler şimdi seçim sonucundan doğal olarak mutlu olamazlar.Ancak sonuçta hile arayanlar acaba kendi sandık görevlilerine mi güvenmiyorlar ya da kendi örgütlerine mi güvenmiyorlar. AKP Istanbul’da birdenbire sandık güvenliğinden ve sonuçtan neden yakınmaktadır da Trabzondaki sandık güvenliğinden yakınmamaktadır. Çünkü Istanbul’da CHP adayı Ekrem İMAMOĞLU kazanmıştır. İmamoğlu hakkı ile Istanbul halkının teveccühü ile dik durarak kazanmıştır. Korku dağları deler ama ecele faydası yoktur." şeklinde konuştu.

Yorumlar (13)
adnan 2 yıl önce
sikede yapilan komplo kunpas aynisi imam ogluna yapilmak isteniyor bu namussuzler kunpasi iy bilir ayni sikede oldugu gibi
Muhammet öztürk 2 yıl önce
CHP Trabzon sizlere hakkımız helal olmasın,Trabzon şehrini yine akparti zihniyetine teslim ettiniz
Serdar yula 2 yıl önce
Neye destek vermiş anlamadık o kadar oy çalınmış çarşaf çarşaf
İ.b61 2 yıl önce
Yenilgiyi hazmedin yeneni alkışlayın.
Serkan kudu 2 yıl önce
Aç tavuk kendini buğday ambarında görür.. istanbulu istanbul yapan kim acaba !! İstanbul 5 yıl geri gitmeye evet dedi..!!!.
camoka 2 yıl önce
kimin seçildiğinin çok önemi yok sistem aynı olduktan sonra bunların hepsi aynı sadece adları farklı ak kara chp mhp hepsi faizci hepsi ab ci abd ci rantçı benim gördüğüm bu var mı özelleştirme olmaz millileştirme diyen rant değil faiz değil üretim diyen varmı islambirliği diyen yok o seçilmiş bu seçilmiş miş miş
No name 2 yıl önce
Harika yorum tebrikler bu kültür seviyesine geldikmi kavgalar biter
Serkan 2 yıl önce
Şu ekrem imamoğlu rumuzlu arkadaş sen onu akp ye %64 oy veren trabzonlu vatandaşa sor!
zekai 2 yıl önce
Ya arkadas .oy icin 2011 tff karar verir diyen birine methiyeler yagiyor.bu ne pehriz bu ne lahana tursusu
ekrem imamoğlu 2 yıl önce
2011 şampiyonu kimdir sayın imamoğlu?
Gokhan 2 yıl önce
Onu reisinize sorun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@