banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon'dan Ayasofya’ya destek

Trabzon'da 'Sürmene’den Ayasofya-i Kebir’e selam olsun’ cuyma namazı kıldılar.

Trabzon 24.07.2020, 15:25 24.07.2020, 15:29
Trabzon'dan Ayasofya’ya destek

Trabzon’un Sürmene ilçesinde, cuma namazına giden cemaat 'Sürmene’den Ayasofya-i Kebir’e selam olsun’ yazılı dövizlerle, Ayasofya’nın 86 yıl aradan sonra ibadete açılmasına destek verdi.

Sürmene ilçesindeki Eski Camii’nde kılınan cuma namazı öncesi, Danıştay'ın kararıyla 86 yıl aradan sonra bugün kılınan cuma namazı ile ibadete açılan Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerife destek geldi.

Cami avlusunda sosyal mesafeye göre saf tutan vatandaşlar, ‘Sürmene’den Ayasofya-i Kebir’e selam olsun’ yazılı dövizler açtı.

Yorumlar (13)
Olli 3 ay önce
Bu adamlar ibadetemi gitmisler yoksa ibadet olan yerde propoganda yapmaya gelmisler, vah zavalli halkim dini bile politik olarak kullaniyorsunuz
yazık 3 ay önce
bu kafalar selçukluyu yıktı, bu kafalar osmanlıyı yıktı, neredeyse bipolar bozukluk ile aynılar, hatalarının sonucu olarak savaş kaybetseler ya da ülkeleri işgal olsa tanrının cezası oluyor ama kendi hataları olmuyor, ülkedeki kahramanlar ülkeyi kurtarsa, atatürk gibi ulu lider canlarını namuslarını kurtarsa o kurtarmış olmuyor bu sefer Allah ödül vermiş oluyor. kitabını okudum çağa uygun değil, kitabını okudum modern değil, içinde iyi olan ne varsa revaçda değil, içinde geleceğine sirayet edecek ne kadar davranış varsa uygulamada değil. arsasından kızına pay ederken klasik anadolulu, ama saçı açık olursa müslüman. kısaca çivisi çıktı bu dünyanın, yanıp yok olmayı hak ediyor. zaten bu kafalar senelerce daha devam ederse öteki tarafa kalmadan cehennemi burada yaşayacaklar. şahsi fikrim bunu da hak ediyorlar, karşınızda çalınan-satılan herşeye destek verecek kişiler topluluğu. artık trabzonluyum da demiyorum senelerdir rizeliyim demediğim gibi.
Ahmet 3 ay önce
İsrail artık rahatlıkla Filistin’i sahiplenir. BOP devam ediyor. ...
Sami Uzunarslan 3 ay önce
Memleketin hayrına olacak, millete faydası olacak hiçbirşeyi desteklemezsiniz ama böyle boş işleri hemen desteklersiniz. Faydasızlar.
Trabzonlu Genç 3 ay önce
Şovv şovvvv şovvvvvv...
çaykaralı 3 ay önce
Erdoğan açıkladı bugün 350.000 kişi ile ayasofyada cuma namazı kılındı. peygamber efendimiz bir yerde veba varsa kalabalığa girmeyin diyor biz coronada 350.000 kişiile namaz kılıyoruz. virüs bitsede öyle açsaydınızda 3,5 milyon kılardık orada
Tet 3 ay önce
Ayasofya doyurur karnınızı kiramızı da öder
Yavuz 3 ay önce
Ver mehteri İzmir Trabzon
Turkoglu Turk. 3 ay önce
bir tarafta Azarbaycan ile ermeniler savasiyor ! Turki is yok as yok hak hukuk adalet dersen yok sayilir gibi sike bahis kumar alkol vuhus CAMILER YUZDE 98 BOS IKEN AYA SOFYAMIZ VAR NE DEMELI DURDURMASK YOK DEVAM DEVAM,...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@