7m


7m

hyundai

Trabzon'daki o alan halka açılıyor

TSK'ya ait Boztepe'deki alan halkın kullanımına açılacak

Trabzon 19.02.2018, 17:58
Trabzon'daki o alan halka açılıyor

Trabzon’un Ortahisar ilçesinin Boztepe Mahallesi’nde bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait tahsisli 11 dönümlük hazine arazisinin devralınması amacıyla takas işlemlerinin yapılması için Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisince, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na yetki verildi. 


Başkan Gümrükçüoğlu, söz konusu araziyi halkın ortak kullanımına sunmak için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek “Kamu kurumlarımızla birlikte şehrimizi daha da güzelleştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Trabzon’un seyir terası olan bu güzel alanı da inşallah en kısa sürede halkımızın ortak kullanımına kazandıracağız” dedi.


Yorumlar (22)
Erdal Ergenç 4 yıl önce
Sonrada özelleştirme adında satın .parası olmayan giremesin ????????????????????????Açık açık desenize otele arka bahçe yapıyoruz.
Erhan 4 yıl önce
Demek oluyor ki beş seneye kalmaz beton yığını olacak oralarda RANTTTTTTT
Muro 4 yıl önce
Yakında bi otel de oraya yaparlar
Sadullah 4 yıl önce
Eskiden bi boztepemiz vardı gidip piknik yaptığımız nefes aldığımız mahvettiniz Trabzon u!!Eskiye nazaran hiçbirşey bırakmadınız,kentsel dönüşüm projesi adı altında beton diktiniz heryere köklü mahalleleri yıktınız tamamen özdeşleştiği hiç bişey bırakmadınız!Nerde kuzgundere nerde bahçecik nerde hacıkasım mahvettiniz Trabzon u
Ugur yalçın 4 yıl önce
Siz bir yeri devralacaksınız ve yeşik alan.olarak halkın kullanımına açacaksınız rüyamda görsem.inanmam darbe ayagına askeriyenin elindeki güzelim alanları avm ve villa rezidans yapıp rant elde edersiniz ancak avni akeride öyle yapmayacakmısınız akp li mütehitleri doyurdunuz .halka yer açacakmış
Zehra 4 yıl önce
Rahatlıkla Otel yaparsın artik
Cem45 4 yıl önce
Biraz Daha Aşşağısını Çekseydinizde Rezalette Görünseydi Bari
Burcu kara 4 yıl önce
Yeni otel alanınız hayırlı olmasin inşAllah
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@