alexa metrics

banner536

Trabzon'daki korkunç kazadan acı haber geldi

Trabzon'da boynu halatla kesile imam hayatını kaybetti

Trabzon 05.03.2019, 19:46
Trabzon'daki korkunç kazadan acı haber geldi

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde eşi ile birlikte motosiklet üzerinde seyir halinde giderken yola çekilen çelik halat,  imam Mustafa Saka'nın boğazını kesmişti. Hastanede yaşam mücadelesi veren Saka hayatını kaybetti.

Kaza Ocak ayında ilçeye bağlı Kavaklı Mahallesi'nde meydana gelmişti. Mahalleki camide imam olarak çalışan Mustafa Saka (49), Ayşe Saka (47) ile birlikte bir cenazeye katılmak için motosikletle yola çıktı. Başında kaskı bulunan Mustafa Saka, yoldaki çevrede  kesilen ağaçları çekmek için kullanılan çelik halata çarptı.

Halatın boğazını kestiği imam Mustafa Saka ile eşi, devrilen motosikletin üzerinden savruldu. Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan Mustafa Saka ile kazayı hafif sıyrıklarl Ayşe Saka ambulansla Vakfıkebir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan Mustafa Saka, ambulans helikopterle Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. Burada tedavisi süren Saka dün hayatını kaybetti.


Yorumlar (4)
murat saka 3 yıl önce
Allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun inşAllah bizden yana haklarımız varsa helal olsun güzel insan
hallaç 3 yıl önce
Bu kaza değil. Cinayet!
Mahammet bülbül 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine ve sevenlerine sabırlar dilerim
Ali kul 3 yıl önce
Bizlere kuranl okutan Allahln kelamlnl öqreten qüzel insan mekanln cennet olsun seni unutamaylz sen bizim hocamlz abimiz yeri qelir arkadaşlmlzdln mekanln cennet kabrin nurla dolsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@