alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzon'daki dehşete düşüren olayla ilgili ağlatan ifade!

Trabzon'da müezzin babanın 3 kızını öldürdüğü olayda olay yerine giden Astsubay o anları anlattı.

Trabzon 24.11.2021, 22:04
Trabzon'daki dehşete düşüren olayla ilgili ağlatan ifade!

Trabzon’da bir süre önce müezzin babaları tarafından öldürülen 3 çocuğun yanına ilk giden kişi olan Of İlçe Jandarma Komutanlığında görevli astsubay Y.A.'nın tanık olarak verdiği ifade yürekleri dağladı.

Çocukların cesetleri karşısında gözyaşlarına boğulduğunu ve bir umutla defalarca nabız kontrolü yaptığını anlatan astsubay, olay yerinde artan ve öfkelenen kalabalığın içinden katil babayı nasıl kaçırdığı da anlattı.

Trabzon'un Of  ilçesinin Uluağaç mahallesinde yaşayan 36 yaşındaki Emre Göktaş, 12 yıllık eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle uzaklaştırma kararı aldı, eşi S. G. evi terk etti. 2.5 ay önce, ayrı yaşadığı eşinden 3 kızını alarak Uluağaç’taki dere kenarına getirdi, ardından üçünü üçünün de kafasına tek birer kurşun sıkarak öldürdü. Olay günü gelen ihbarın ardından 2 askerle birlikte Uluağaç’a gittiğini anlatan astsubay Y.A., tanık olarak ifade verdi.“Kendini ihbar eden baba Emre Göktaş’la iletişime geçtiğini kaydeden astsubay, “Telefondaki kişi, ‘adam vurdum, beni öldürecekler, gelin beni alın’ dedi.  Telefonla konum atmasını istedim, attı. Yanına vardığımızda bu kez, ‘Allah’ın ben ne yaptım, çocuklarımsız yaşayamam, ben niye ölmedim’ diye bağırıyordu.” dedi.

Trabzon'daki dehşete düşüren olayla ilgili ağlatan ifade!

Tanık astsubay, şunları anlattı. “Biraz ileride üç çocuğun yerde yattığını gördüm.  Hemen çocukları kontrol ettim, boyunlarından nabızlarına baktım. Ağlamaya başladım. Vücutları sıcaktı, hatta en küçük olan kız çocuğunun teri ensesinde idi. Yaşıyor olabileceklerini umut ederek çok kez nabızlarını kontrol ettim, sayısını bile bilmiyorum,  yaşıyor olabilir diye ümit ederek. Baş ve yüz bölgelerine ateş etmiş.  Sonra oradan uzaklaşıp devriye aracına yaslanıp gidip biraz soluklandım. Köylüler gelmeye başlayınca sanığı arabaya koyup görevlilerle biraz uzağa gönderdim, kimse onun yaptığını bilmiyordu.  Ardından benim geldiğim araçla olay yerinden gitmesini söyledim. Tekrar çocukların yanına gittim, bir yandan ağlayıp bir yandan nabızlarını kontrol ettim. Ambülans geldi o sırada, gelen personel manzara karşısında şoka girdi. Diğer sağlıkçı öldüğünü söyledi, ‘ne olur bir daha bak’ dedim ancak öldüklerini söylediler.”

"ÇOCUKLARIN GÖZLERİNİ KAPADIM"

Tanık astsubay çocukların gözlerini kapattığını ikisini aynı tabuta koyduğunu söyledi. 

Tutuklanan katil baba olaydan sonraki açıklamasında, “Çocuklarım benden çok soğumuştu. Kendimi kaybettim. Hiçbir şeyi hatırlamıyorum” demişti. Öte yandan çocukların annesi, boşanma davası açarak hiçbir talebinin olmadığını ve kısa sürede boşanmak istediği açıkladı.Sibel Göktaş'ın avukatı Burak Özdemir aile mahkemesi verdiği dilekçede çocuklarını öldüren babanın baskıcı olduğunu ve müvekkilin fikrini bile söylemesine izin vermediği ileri sürdü.

KATİL BABA İKİ KEZ SAÇ EKTİRMİŞ

Çocukkarını öldüren babanın iki kez saç ektirdiğini, burun estetiği yaptırdığını ileri süren Sibel Göktaş'ın avukatı Burak Özdemir, davalının kendisine lüks harcamalar yaparken çocuklarıyla hiç ilgilenmediği iddia etti.Davalının kuma getirme girişiminde olduğunu ileri süren avukat Burak Özdemir mahkemeye sunduğu dilekçesinde, "Sen erkek doğuramayacaksın. Ben genç bir kadın ile evleneyim.Onu nikahlarım sana da ev işlerinde yardım eder. Kardeş kardeş geçinirsiniz. Dinimiz 4 kadını kabul ediyor" dediğini belirtti.

Tutuklu olarak yargılanan katil baba olaydan sonraki açıklamasında, “Çocuklarım benden çok soğumuştu. Kendimi kaybettim. Hiçbir şeyi hatırlamıyorum” demişti.

Öte yandan çocukların annesi, boşanma davası açarak hiçbir talebinin olmadığını ve kısa sürede boşanmak istediği açıkladı.


Yorumlar (5)
Levent Alkanoğlu 2 hafta önce
Şimdi o aşağılık sözde din adamı.. Cezaevinde 4 tane kadın istesin! Bi ara verirler!!!
nadir 1 hafta önce
suçu suçluyu adam gibi cezalandırmadıkça bu ülkeden bir yol olmaz. aha iki baklavacı maganda trafikte kadını darp etmişlerdi. para gücü ile yargılamadan yıttabiliyorlar.
KAMUHOT 1 hafta önce
Dini eğitim alarak müezzin olmuş. İnsanlığı yetersiz kalmış. Kuranın ruhunu anlamadan cahil insanlara inancı, dini orantısız verdiğinde böyle seri katil yaratabiliyorsun. Örneğin işid, hizbullah, taliban vs. örgütlerdir. Bu müezzin şu an gerçeği anlatmaz ancak ilerde salakça bir şeye olarak "bana Allah dedi ki öldür onları" der. Allah öyle bir şey demez ancak orantısız inanç verildiği için bilinç altında bunları tasarlıyor. Yazık çocuklara aşağılık köpek.
taraftar 1 hafta önce
siz zannediyormusunuz bunların içeride ceza çektiklerine birtek dışarıya çıkamıyorlar. her türlü imkanlar sunulmuş mahkumlara, cezaevlerinin 5 yıldızlı otel olmasına az kaldı
COVANNİ 1 hafta önce
İDAM BUNLAR İÇİN GELMELİ. BU CİNNET DEĞİL TASARLAYARAK ADAM ÖLDÜRME SUÇUDUR BU.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@