7m


7m

hyundai

Trabzon'daki cinayette yürek burkan ayrıntı! Defalarca uzaklaştırma kararı...

Trabzon'da dün yaşanan cinayette, kendisini öldüren erkek arkadaşı nedeniyle defalarca koruma tedbiri ve uzaklaştırma kararı çıkarttırmış.

Trabzon 08.06.2021, 11:49 08.06.2021, 11:57
Trabzon'daki cinayette yürek burkan ayrıntı! Defalarca uzaklaştırma kararı...

Trabzon’da dün bıçaklanarak öldürülen kadının kendisini öldüren erkek arkadaşı nedeniyle defalarca koruma tedbiri ve uzaklaştırma kararı çıkarttırdığı öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, Trabzon’un Ortahisar ilçesi 1 No’lu Erdoğdu Mahallesi’nde bulunan 24 Şubat Ortaokulu bahçesinde dün saat 14.30 sıralarında işlenen cinayette, 43 yaşındaki Medine Seyis, eski erkek arkadaşı Bülent Taşkın tarafından karnından defalarca kez bıçaklanırken, Taşkın olay sonrası kaçtı. Bıçaklanan kadın ağır yaralı şekilde ambulansla Fatih Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı, ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.


Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, yurt dışına kaçma ihtimaline karşı hakkında yurtdışı çıkış yasağı da getirilen Bülent Taşkın'ın izini kamera kayıtlarından ve bilinen adresler üzerinden sürdü. Yapılan araştırma sonucu saklandığı yer tespit edilen Bülent Taşkın polisin operasyonuyla dün akşam saatlerinde 1 Nolu Erdoğdu mahallesindeki evinin yakınlarında yakalanarak gözaltına alındı. Şahsın Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunun sürdüğü bildirildi.

Öte yandan Medine Seyis’in ve Bülent Taşkın'ın bir önceki eşlerinden boşandıktan sonra bir süre birlikte yaşadıkları, daha sonra aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle ayrıldıkları ortaya çıktı. Medine Seyis’in Bülent Taşkın'ın kendisini sürekli rahatsız etmesi, şiddet ve saldırı eğilimi nedeniyle hakkında defalarca koruma tedbiri ve uzaklaştırma kararı çıkarttırdığı öğrenildi. Alınan son koruma ve uzaklaştırma kararının Mayıs ayında son bulduğu bilgisine ulaşıldı.


Yorumlar (5)
mert çakır 1 yıl önce
keşke içişişlerine başvurmak yerine mafyaya başvursaydı!!!
Ercan 1 yıl önce
Bırakın dalga geçmeyi! Ne biçim yorum bu ? Devlet bu tipte insanları asla bu kadar serbest bırakmamalı. Suçlular aramızda.... 46 suç kaydı olan adamın aramızda gelebildiğini düşünün!! Tut Bırak. Kimse kusura bakmasın bana sorarsanız bir tokat bile hapis olarak karşılık görmeli. Darpta kesinlikle para cezası olmadan derecesine göre aylarca hatta yıllarca kodese tıkılmalı fail. Hele cinayet kazara olanlar dışında 20-30 yıldan başlayıp asla af İle iti hal İle indirilmemeli. Gerekirse cezaevi yapılsın. İçeride de masrafları ödeyecek suçlular. Masum ve iyi insanların mal , can güvenliği ve huzuru öncelikli hedef olmalı.
Ahmet 1 yıl önce
İdam, idam, idam...
Kenan 1 yıl önce
Şimdi bunlar katili serbest bırakıp. Ölen kişiye müebbet ceza verirler
Nafaka 1 yıl önce
Şiddeti tasvip etmiyoruz. Boşanmalar da ömür boyu nafaka tazminat ve kendi çocuğumuzu icra ile görmek konularında adil acil düzenlemeler bekliyoruz saygılarımızla

Gelişmelerden Haberdar Olun

@