vardallar

Trabzon'daki cinayetin ardında intikam çıktı!

Trabzon'da otelde işlenen cinayetin perde arkası ortaya çıktı

Trabzon 15.07.2020, 22:50
Trabzon'daki cinayetin ardında intikam çıktı!

Trabzon’da Adem Ergül (36), 20 yıl önce 7 aylık hamile ablası Özlem Çakmak ile annesi Havva Ergül’ü öldüren ve tahliye olan eniştesi Muzaffer Çakmak’ı tabancayla vurarak öldürdü. 20 yıl sonra anne ve ablasının intikamını almak için cinayeti işlediğini söyleyen Ergül, tutuklandı.

Demirören Haber Ajansı'nda yer alan habere göre;

Yeni Mahalle'de Muzaffer Çakmak, 14 Mart 2000'de 7 aylık hamile eşi Özlem Çakmak ve kayınvalidesi Havva Ergül'ü öldürdü. 55 yıl hapis cezası alan Çakmak, şartlı tahliye hükümlerini tamamladığı için 2016 yılında tahliye oldu.

Anne ve ablası öldüğünde 16 yaşında olan Adem Ergül, önceki akşam O.B. ile M.B. isimli arkadaşlarına “Size sütlaç ısmarlayacağım, Hamsiköy'e gidelim” dedi. Maçka ilçesinde otelin önüne gelen Adem Ergül, “Su alacağım” diyerek otomobili durdurdu.

“ANNEMİN VE ABLAMIN KATİLİNİ ÖLDÜRDÜM”

Araçtan inen Ergül, girdiği otelde çalışan Muzaffer Çakmak'ı tabancayla ateş ederek öldürdü. Olaydan sonra elinde tabanca ile koşarak otomobile gelen ve “Annemin ve ablamın katilini öldürdüm” diyen şüpheli, arkadaşları ile olay yerinden uzaklaştı.

ARKADAŞLARINI OTOMOBİLDEN İNDİRDİ

Arkadaşlarının otomobilden indirdiği Adem Ergül jandarmaya teslim oldu. Ergül, ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede, mahkemece tutuklandı. O.B. ve M.B. ise ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. 


Yorumlar (14)
Ahmet 1 yıl önce
55 yıllık ceza almış ama 16 senede tahliye şartlarıyla serbest bırakılmış bu nasıl iştir arkadaş nasıl serbest bırakılır. İyi yapmışsın evlat devlet ceza vermezse vatandaş cezayı böyle keser işte
BenDeniz 1 yıl önce
Böyle cinayeti işleyene can kurban! Çünkü ölen haketmiş kimse kusura bakmasın.
6161 1 yıl önce
Eline sağlık kimsenin ahi kimsede kalmaz.Devlet ceza vermesin çünkü devlet gerekeni yapamamış.
Hakan 1 yıl önce
Karnında bebeği olan kadını ve annesini öldüren, yani üç can almış biri 16 yılda erken tahliye ediliyor. Adalete bak!!!
ibraam 1 yıl önce
terörü anarşiyi mafyayı devlet yaratır tezi bu olayda ispatlanmış oluyor. devlet adalet tesis etmez ve hatta adalete tecavüz ederse, bireyde kendi adaletini kendisi sağlar. bu olayın tek sorumlusu 3 tane oy uğruna af çıkaran, katili tecavüzcüyü serbest bırakan devlettir.
Eren 1 yıl önce
Bizim devletin yasaları suçu teşvik ediyor
Fatma 1 yıl önce
Suç ve ceza işte bu.bu şekilde olursa bak daha biri adam öldürmeye cesaret edebilirmi.kardeş eline yüreğine sağlık.inşAllah hemen serbest kalırsın.çünkü sen suçun cezasını verdin.adliyenin cezasını da gördük.oralarda adalet yok.suçluya ödül var malesef.ama senin yaptığın suç değil olması gereken.rabbim yardımcın olsun.
Sevda 1 yıl önce
2000 yılında bir aileyi yok etti o katil ,o ölmeyi haketmisti hemde büyük izdiraplar içinde ölmeyi çocuğa çok üzüldüm. Devlet devletligini yapamadığı için o çocuk hapis yatacak oysa o dışarı hiç çıkmamalı gün yüzü gormemeliydi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@