Trabzon'da yeni uygulama başladı

Trabzon'da Büyükşehir belediyesinin yeni uygulaması başladı.

Trabzon 13.11.2019, 11:40
Trabzon'da yeni uygulama başladı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi, şehrin merkezi olan Meydan bölgesinde Atatürk Alanı ile 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’na kurduğu iki ayrı kablosuz bağlantı noktasıyla (Wi-Fi) ücretsiz internet hizmeti vermeye başladı. Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından uygulamaya konulan proje ile Trabzon halkı 7 gün 24 saat ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilecek.
 
ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada “Büyükşehir Belediyesi olarak kent yaşamını kolaylaştırmaya yönelik teknolojik adımlar atmaya önem veriyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışımız doğrultusunda halkımızın ücretsiz, hızlı ve güvenli internet bağlantısı ile tüm dünyadaki gelişmelere anında ulaşabilmelerini amaçlıyoruz. Bu kapsamda öncelikle Atatürk Alanı ile 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’na kurduğumuz kablosuz bağlantı noktalarıyla, ücretsiz internet hizmeti vermeye başladık. Uygulama kapsamında Meydan’ın tamamına Wi-Fi hizmeti verilecek olup, aynı anda 600 kişiye kadar bağlantı imkanı sağlanacaktır. Ayrıca her kabinde birer adet engelli şarj ünitesi ve USB şarj ünitesi bulunmaktadır. Trabzon halkını ücretsiz internete kavuşturmayı hedefleyen projemizin kapsamının genişletilmesi için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Trabzon'da yeni uygulama başladı

Trabzon'da yeni uygulama başladı

Trabzon'da yeni uygulama başladı

Trabzon'da yeni uygulama başladıTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Le 2 yıl önce
Faydalı bısey yaparsınız sakım yanı mıllet ımternete gormessr ölür
antiekepe 2 yıl önce
Birşeyden de memnun kalın be!!! Günahım kadar sevmem bunları ama yine de helal olsun güzel uygulama...
yakun 2 yıl önce
" Trabzon halkı 7 gün 24 saat ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilecek." İşte bu uygulama Trabzon insanının karnını doyuracak. Bu yapma yerine belediye taşımacılığını düzenleyerek insanımızın standartlara uygun bir taşıma hizmetinden yararlandırılması yoluna gidilse daha iyi olmaz mı? Ama ne gereği insanlar belediye otobüslerinde üst üste istiflenirken kendilerine bu zulmü reva görenleri destekler şekilde konuşacak kadar zavallı ve akılsız olursa olacağı budur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@