Trabzon'da yeni OSB'ye yoğun ilgi

Trabzon'da yeni yapılacak olan OSB'ye yoğun ilgi.

Trabzon'da yeni OSB'ye yoğun ilgi

Varlıbaş Holding tarafından Trabzon’un Yomra İlçesinde yapımına başlanacak olan Sanayi Sitesi, dün yapılan tanıtım toplantısının ardından resmen talep patlaması yaşıyor. Tanıtım fiyatlarından yararlanmak isteyen Trabzon iş dünyası ve esnaflar, projeye yoğun ilgi göstermesi sonrasında Varlıbaş Holding, satış ekibinin sayısını arttırmak zorunda kaldı.

Projenin tanıtıldığı Novotel’de bulunan satış ekipleri gelen taleplere anında yanıt verirken projeye olan ilgiyi Varlıbaş Holding CEO’su Erdinç Varlıbaş değerlendirdi.

Trabzon iş dünyasının projeye olan ilgisinin kendilerini memnun ettiğini kaydeden Erdinç Varlıbaş, “Talepler çok iyi halkımızın projemize olan ilgisi bizleri çok memnun etti. Şehrimize yatırım yapmak bu topraklarda istihdama, sanayiye katma değer sağlamak bizim boynumuzun borcu. Bunun karşılığında da yaptığınız projenin meyvelerini ilk lansman sonrası gelen yoğun ilgiden alıyor olmamız bizi çok memnun etti” dedi.

Trabzon'da yeni OSB'ye yoğun ilgi

"SATIŞ EKİBİNİN SAYISINI ARTIRDIK"

Novotel’de yapılan ve Varlıbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş’ın da katıldığı tanıtım toplantısı sonrasında oluşan yoğunluk nedeniyle satış ekibinin sayısını arttırdıklarına dikkat çeken Erdinç Varlıbaş, İstanbul’dan da ekipleri bu projeye yönlendirdiklerini ifade etti.

Gelen taleplere anında yanıt vermek ve herkesin bilgi sahibi olmasını istediklerini belirten Erdinç Varlıbaş, “Yoğun talep nedeniyle satış ekibindeki sayıyı artırdık. İstanbul’dan ekiplerimizi de yönlenirdik. Proje lansmanına olan yoğun talep bizim yaptığımız işteki başarıyı, güzelliği, doğru yolda olduğumuzu bize göstermekte olduğunu ortaya koymaktadır” diye konuştu.

Trabzon'da yeni OSB'ye yoğun ilgi

"TRABZON'UN PROJESİ"

“Bu proje bizim değil Trabzon’un projesidir” diyerek sözlerine devam eden Varlıbaş, “Bu nedenle Trabzon’a özel çok güzel fırsatlar yaptık ve ulusal kampanyaya girmeden Trabzon’da Trabzon’un sahibi olduğu bu projeyi uygun fiyatlardan satışa devam edeceğiz. Pazar gününe kadar satış ofisi ekiplerimiz Novotel’de, pazar gününden sonra Varlıbaş Alışveriş Merkezinde satış gerçekleştirecek. Bu mutluluğun tarifi yok memleketimize çok teşekkür ediyorum. Trabzonlulara çok teşekkür ediyorum. Bize projelerine sahip çıkmaları çok güzel bir his” dedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner443

banner441