7m

7m

hyundai

Trabzon'da yedek kulübesi gibi otobüs durağı

Trabzon'da dikkat çeken proje

Trabzon 17.04.2022, 15:11
Trabzon'da yedek kulübesi gibi otobüs durağı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, ilginç bir otobüs durağı çalışması başlattı.

Kentin, "Meydan" olarak anılan kısmına konularak başlatılacak olan sporcu otobüs duraklarının, şehrin çeşitli kesimlerinde bulunacağı dile getirildi.

Tasarımlar arasında, Trabzonspor yedek kulübesi, Uğurcan Çakır'ın kalesi ve Trabzonlu şampiyon boksör Busenaz Sürmeneli'nin bulunduğu ring gibi temalar bulunuyor.

Trabzon'da yedek kulübesi gibi otobüs durağı


Yorumlar (10)
denizzz 1 ay önce
trabzon belediyesi boş işlerle uğraşacağınıza patates tarlası gibi olan yolları yapın önce
Hakikat 1 ay önce
boş işlerle uğraşmaya devam.. boşuna dememişler Allah boş işlerle uğraşanları sevmezmiş, belli oluyor zaten!!! ver ihaleyi birilerine rant kazansın :) arsin deki ''seyir köprüsü(!)'' misali,..
Murat Can 1 ay önce
İşiniz gücünüz eleştirmek.
Salih 1 ay önce
Kimin aklına geldiyse tebrik ederim şehrin çehresini değiştirir. Ama benim hemşehrilerim hemen muhalefet olmaya başlar. Hani tribündeki birsürü teknik direktör gibi, şimdi birçok bilmiş belediye başkanıda yorum yapar..
Ahmet C. 1 ay önce
aman ne güzel ya , alkis , yahu otobüs duragi diye yanliz tabelasi olan yerlere bi oturak koyun ayiptir bu nasil sehir hemde büyük sehir, Sayin vali hergün evine giden güzergahta bunlar eksik, lütfen yani.
BOZKURT 1 ay önce
Yahu vazgeçin makyajdan..Hep makyaj hep makyaj..Ortaya çıkan esere rüküşlükten bakılmıyor..Millet açççççççç..İşsizlik diz boyu..Tok akepeli açın halinden 20 yıldır anlamıyor
Savaş 1 ay önce
Bundan sonra sıra dinozor heykellerinde.
Mantıksız 1 ay önce
Otobüs Duraklarındaki Koltuk renkleri, Akyazı Stadında Yedek Kulübelerinde olan Koltuklardan Trabzonsporlu. Çünkü Yedek Kulübesinde olan Koltuklar Barcelona Renklerine ait !! Benden kaçmaaaz :-)
mehmet adıvar 1 ay önce
israf, israf ,israf yollar çukurdan geçilmiyor boş işlerle uğraşacağınıza daha ciddi sorunlara çözüm bulun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@