Trabzon'da yarın yeni tanzim satış yeri açılacak!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yarın yeni tanzim satış yerinin açılacağını duyurdu

Trabzon 12.03.2019, 17:48
Trabzon'da yarın yeni tanzim satış yeri açılacak!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Değirmendere mevkisinde tanzim satış yerinin yarın hizmete gireceğini bildirdi.

 Gümrükçüoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Trabzon'da tanzim satışlarına 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Meydanı'nda başladıklarını belirtti.

Meydan Parkı'nın üst tarafında kurdukları tanzim satış yerini, Boztepe yokuşu başında bulunan Yavuz Selim İlkokulu'nun bahçesine taşıdıklarını kaydeden Gümrükçüoğlu, "Meydanda yaşanan yoğunluk nedeniyle tanzim satış yerini yine meydana yakın bir bölgeye, halkımızın alışverişlerini daha rahat yapacakları bir ortama taşımış olduk." ifadesini kullandı. 

Trabzon'da yarın yeni tanzim satış yeri açılacak!

Gümrükçüoğlu, Atapark bölgesinde yıkılan SGK binalarının olduğu alanda da oluşturulan tanzim satış yerinin hizmete devam ettiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Değirmendere'de, Demirkırlar İş Merkezi'nin karşısındaki belediyemize ait otopark alanında oluşturduğumuz tanzim satış yerimiz de yarından itibaren hizmete girecektir. Halkımızın ulaşımı en kolay sağlayabileceği noktalarda tanzim satışlarımız devam edecektir. Tanzim satış yerlerinin sayılarının daha da artırılması için de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tanzim satış yerleri haftanın her günü 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları ile başlatılan enflasyonla topyekun mücadele çalışmaları ve fiyat spekülasyonları ile halkımızın mağdur edilmesine izin vermemek için Trabzon'umuzda başlattığımız tanzim satış uygulamasını daha da genişleteceğiz. Spekülatörlerin halkımızı mağdur etmesine asla izin vermeyeceğiz."

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan tanzim satış noktasında domates 3, soğan 2, elma 3, patates 2, salatalık 4, patlıcan 4,5 ve biber 6 liradan satılıyor.

Yorumlar (3)
Misina 2 yıl önce
Ne gerek var bu duruma nasıl gelindi ki o yer açılıyor mazot ilaç v.s pahalı üretim yok satış yeri hangi bakan vekil oraya girer girecek olan halk o da o kafa ile bu şekil devam etsin
yakun 2 yıl önce
Helal be varlık kuyrukları. Bu tanzım satış yerlerinde vatandaş kuyruğa girip, çok zengin olduğu için buralara bağış yapıyor. Parası orada daha iyi muhafaza edilir düşünüyor.
? 2 yıl önce
manav arkadaşlar ???

Gelişmelerden Haberdar Olun

@