Trabzon'da yakışmayan görüntü

Turist ve tur otobüsleri mahalle arasında Atatürk Köşkü'nü arıyor.

Trabzon 08.08.2017, 13:19 08.08.2017, 14:41
Trabzon'da yakışmayan görüntü

Trabzon’un en önemli turizm merkezlerinden biri olan Atatürk Köşkü’nü gösterek yön tabelası yol üstünde değil de yolun karşısında duruyor. Hal böyle olunca vatandaşlar çözümü kavşağa tahtadan derme çatma tabela koymakta buldu. 


YANLIŞ YOLA SAPIYORLAR

Turizm kenti Trabzon’da turist yoğunluğunun had safhaya ulaştığı şu günlerde büyük bir iş bilmezliğe imza atılıyor. Kentin önemli turizm merkezlerinden biri olan ve her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği Atatürk Köşkü’ne ulaşmak büyük bir emek istiyor. Sahil Yolu’nda, İtfaiye ve Atapark Kavşağı’nda olan “Atatürk Köşkü” ibareli yön levhası Çatak Kavşağı’nda rahatça görülecek yere değil de kavşağın karşısına yerleştirilmiş.  


TABELAYI HALK DİKTİ  

​Çatak Kavşağı’na gelen yabancı turistler ve tur otobüsleri yolun karşısında olan yön levhasını görmediklerinden 2 Nolu Erdoğdu Mahallesi’ne doğru yol alıyor. İçerisinde taşıdıkları onlarca kişi ile mahalle aralarında Atatürk Köşkü’nü arayan turistler büyük bir mağduriyet yaşıyor. Yetkililerin konuyla ilgili adım atması bekleyen vatandaşlar çareyi turistler için kavşağa yön levhası koymakta buldu. Karadenizde Sonnokta 


Trabzon'da yakışmayan görüntü
Trabzon'da yakışmayan görüntü
Trabzon'da yakışmayan görüntü
 
Yorumlar (6)
devran 3 yıl önce
bu belediye ne is yapar anlamiyom bende gitmeye kalktim yari yoldan sonra bir levha yok araki bulasin yazik hizmet dyiorlar böyle basit seyleri yapmiyorlar aynen trabzon giriste nufüs sayisi kac senedir ayni ya insaf arkadas bu belediye ne is yapiyor
Mustafa Kemal 3 yıl önce
tek kelime ile Saygisizlik!
şefik 3 yıl önce
Kireçhanenin Subaşı-Aktoprak kavşağında Beşirli tebalasının yönü Geçit köyünü göstermekte o yönden gidenler yaklaşık 1 saatde Beşirliye ulaşabilir. diğer yönden 15 dakikada lütfen yönünü aşağıya doğru düzeltelim.
Barış 3 yıl önce
İki yıldır o yoldan işe gidip geliyorum, yol çalışması bitmek bilmiyor orada. Sürekli yol kapalı oluyordu o durumda yine de tam yapamadılar.
İbrahim çevik 3 yıl önce
Belediye ve karayolları , ucube imalatında bir numara. İtfaiye kavşağı, Atapark, Erdoğdu döner kavşağı Çatak, tam bir ucube, hele İsmet paşa üst geçidi tam bir komedi. Ekleye ekleye bir hal oldular , 200 metrelik bir üst geçit. Dünyada kavşağın içine çede iki yolu birden geçen bir üst geçit yok. E tabii onca imamı kurumlara doldurursan olaca iş budur.
belediye 3 yıl önce
belediyeciliği bilmeyen başkan, belediyeciliği bilmeyen adamları göreve getirirse sonuç bu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@