Trabzon'da yağmur hayatı felç etti! Kanalizasyonlar patladı!

Trabzon'da şiddetli fırtına hayatı felç etti.

Trabzon'da yaşanan şiddetli fırtına ve yağış hayatı felç etti. Trabzon'u diğer illere bağlayan iç yol da trafik adeta kilitlendi. Kanalizasyon şebekesi de yağan yağmurdan nasibini aldı. Patlayan şebekeden tüm sular yollara aktı. Ortahisar ilçesinde bulunan diş hastanesi kavşağında patlayan kanalizasyon şebekesi böyle görüntülendi.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 08:51


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rezillik
Rezillik - 2 ay Önce

Allah aşkına trabzonda altyapımi vardi da patlasin trabzon belediyeciliğin 10 yıllık başarısızlığın sonucları ancak yollar patates tarlasına dönmüş bi yağmurda yollar hayat duruyor ancak belediye en iyi iş trabzonda bütün yerleri otoparka çevirsin

yasiin
yasiin @Rezillik - 2 ay Önce

sayin baskan 10 mily botanik bahcesine parayı boşa harcadı....alt yapiya hıc odenek ayırmadı....baskan istifaa...istifaa

Vatandaş
Vatandaş - 2 ay Önce

Ama seçim gelince: ya kime vereğiduk oyumuzi, gene verdik oğa, misliman ya, ya başkasi gelse aman tanrım

Shvhj
Shvhj - 2 ay Önce

Trabzonbüyük şehir belediyesinin iyi yaptığı yol kenarlarını otopark yapıp trafiği felç ettirmektir

Biz adam olmayız
Biz adam olmayız - 2 ay Önce

Dünyanın en modern şehirlerinde belediyeler önce insan der. Bizde önce para deniliyor. Trabzona dışarıdan biri gelse yeminle köy der. Ne kaldırım var ne otopark, trafik ayrı sıkıntı, yol yok. Altyapı Allaha emanet. Her yeri trapark yapmışlar, yık bırak. Belediye torpil yuvası olmuş. Avrupa da yada farklı ülkelerde sahil vardır, deniz temizdir, bizde sahil doldurulmuş, denize girmek için uzun yolları gideceksin. Trabzon mantığın olmadığı bir şehir oldu bunlar sayesinde. Kısacası ben kişiye değil partiye veriyorum dersen(hangi parti olursa olsun) bunları hakedersin Trabzon.

rezillik.
rezillik. - 2 ay Önce

Durnmak Yok Yola devam der oyunu yine verir!!! Trabzonlu akp'li.

Hayri gur
Hayri gur - 2 ay Önce

Alt yapi varida bizmi gormedik bu belediye neyi yaptiki alt yapiyi yapsin beyfendi ankaradan trabzonu yonetecek botanik parkmis yok barinakmis fuzuli islere bayiliyler para harcamaya verdugumuz vergiler burunlerindan gelsin.

davut
davut - 2 ay Önce

Dolmuş önemli. Bakın %25 zam da yaptılar. Önemli olan dolmuş demiş miydim

Yaşar çat
Yaşar çat - 2 ay Önce

Köksal boz


banner426

banner443

banner441