7m

hyundai

tamfinans

Trabzon'da vatandaşlara aşure ikram edildi

Trabzon'da vatandaşlara aşure ikramı yapıldı.

Trabzon 20.08.2021, 17:30
Trabzon'da vatandaşlara aşure ikram edildi

Trabzon'da muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikram edildi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Muharrem ayı dolayısıyla 18 ilçede Aşure Günü etkinliği organize edildi. Ekipler, ilçelerde kurulan stantlarda vatandaşlara aşure dağıttı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı'nda gerçekleştirilen etkinliğe katılarak vatandaşlara aşure ikram etti.

Aşurenin geleneklerde önemli yeri olduğunu belirten Zorluoğlu, aşurenin paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin ve sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesi olduğunu vurguladı.


Yorumlar (2)
Farozlar 10 ay önce
Keşke ben Yanılsam ama Hocam Seninle ne Şampiyonluk gelir nede Avrupa Kupasında Başarılı olabiliriz. Kafası Transfer olamadığı Avrupada kalan Uğurcanı het maçta oynatıp ısrarla hatalı goller yemek niye, Erce ve Arda Üvey Evlatmı. İsmail Köybaşı kim Sol bek kim, aldığı her topu geri pas veriyor, Trondsen Sol Bekte daha iyi , Hem Teknik hemde Kolay çalım yemiyor. Ortasahada Hamsik ve Bakasetas koşmayan topa basmayan, Pres yapmayan adamlar, Her yük Beratın Sırtına Biniyor, Berat ve Siopis birlikte Oynarsa , Rakipten baskı yemeyiz. Beyin olarak Bakasetas yeter, Hamsik yarım devrelik Topçu, Sağ Açıkta Gervinyoda yarım devrelik topçu, Yunus Mallıyla değişmeli oynatabilirsin, Sol Açıkta Nwakeme başına buyruk oynuyor, Yusuf Sarı ile değişmeli oynatabilirsin. Cornellius gibi Topçun varsa Yedek kalmazki , Sür Sahaya. Takıma Yaşlı topçuları doldurdun , Kim koşacak ve kim top atacak bunlaraki Oynasınlar, Takım Oyunu yok, hepsi Başına Buyruk Oynuyor, Organize atak yok, Cornellius varsa Israrla kenarlardan orta atsınlar Adam Gol atar zaten

Gelişmelerden Haberdar Olun

@