banner526

banner533

banner513

Trabzon'da vatandaş ile memur arasında sigara polemiği

Sigara içmeye giden memur işlem bekleyen vatandaşı kızdırdı

Trabzon 28.10.2017, 10:19 27.06.2020, 11:56

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon'da bir devlet dairesinde vatandaş ile görevli memur arasındaki polemik cep telefonu ile kaydedildi. Resmi işlerini halletmek için kuruma giden vatandaş, işlem yaptırmak istediği bankoları boş görünce durumu sordu. Orada bulunan başka bir memurun, arkadaşının sigara içmeye gittiğini söylemesi vatandaşı kızdırdı.

Olay anını cep telefonu ile görüntüleyen vatandaş diğer memurların nerede olduğunu sordu. Zor durumda kalan memur arkadaşını korumaya çalışsa da vatandaşı sakinleştiremedi.
 

Yorumlar (18)
Davut 3 yıl önce
Ne kadar ayıp. Bu videoyu çeken arkadaş çalıştığı yerde hiç mi ara vermiyor? Bir de eski devlet kurumu demiş o zaman git akp yönetimine şikayet et
adam 3 yıl önce
işiniz gücünüz riv riv riv o adamlar insan değilmi ihtiyacı yokmu robotmu alıştınız polisi hakir görmeye başka bi kuruma gittinizmi kuyruğunuzu sıkıştırıp bekliyorsunuz polislik bi işiniz oldumu biraz bekledinizmi zorunuza gidiyor dimi tabi polis sahipsizya gidin akp ye şikayet edin nasıl olsa bu teşkilat onların oyuncağı arka bahçesiya.
eskici 3 yıl önce
videoyu çeken arkadaşın dünyadan haberi yok. her gün git kurumlara bak bakalım eskiden ne farkı var
mehmet 3 yıl önce
Vatandaşımız hafiyelik yapacağına az biraz anlayışlı olabilirmiş.bir memur sabah mesaisinde 10 dakika ihtiaç molası verebilir.kimse robot değil.ama kalkıp mesai saatinde 1 saat mola veriyorsa amirine şikayet edilir.
murat 3 yıl önce
en zor iş insanlar ile uğraşmak. gerek memur gerekse özel sektör işçisinin çay-sigara mola hakkı vardır. biraz araştırıp öyle konuşmak lazım.
KaradenizSamsun 3 yıl önce
Memur yaşama hakkı yok mu yazıklar olsun bir akp olarak söylüyorum malesef hükümet bu konuda vatandaşı şımarttı memur tuvalete gidemicek mi ihtiyacını karşılayamıcak mı bu videoyu ceken art niyetli oldugu belli 2 dk beklesen ölmessin
Remzi61 3 yıl önce
Ak Partiye oy vermiş bir kişiyim ama bir gerçeği söylemeden geçemeyeceğim,Ak parti döneminde memurlar daha fazla şımartılı ve bu şımartmayı da yapan Ak parti hükumetidir.Memurların çok acayip dokunulmazlığı var!
Harun 3 yıl önce
Memurlar da insan. Yer, içer, tuvalete gider, içen varsa sigarasını içer. Memur olmak bu ihtiyaçları ortadan kaldırmıyor. Sabırsızlık has safhada. Bu tür insanlar önündeki insanların da sırasını kapma eğilimindedir.
erman 3 yıl önce
Cep telefonuyla kayıt alan arkadaşı hükümet böle kandırdı.eski memurluk mu zannetin diyor. ? Herhalde 15 senede ilk defa karşılaşıyor.Ver mehteriiiiii.
yazık 3 yıl önce
yorumlara baktımda acaba kaç kere devlet dairelerine gittiniz. Tabiki herkesin çay sigara molası vardır ben işim gereği sürekli vergi daireleri sgk vs. kurumlarındayım inanın insana köpeğe cevap verir gibi değilde adam gibi cevap verseler herkes anlayış gösterir. Bişey soruyorsun cevap vermiyor suratına bakmıyorlar köpek muamelesi yapıyorlar 5 tane masa varsa 3 ü herzaman boş ayrıca. Gidin ik gün dolaşın buraları bakalım kime hak vereceksiniz. Tabiki işini düzgün yapan insanlar var lakin yarısından çoğu gerçekten insanı zıvanadan çıkarıyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@