Trabzon'da ulaşım ve suya zam yok

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı toplantıları başladı.

Trabzon'da ulaşım ve suya zam yok

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ulaşım ve içme suyu ücretlerine zam yapmayı düşünmediklerini bildirdi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi ekim ayı toplantı oturumlarının başladığı belirtildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu'nun yapılan ilk oturumda, son bir ay içindeki çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgilendirme yaptığı ve soruları yanıtladığı aktarılan açıklamada, Gümrükçüoğlu'nun sunumundan şu sözlerine yer verildi:

"Türkiye'de bir ilke imza attık. 2014 yılında Meclisimizin aldığı kararla ilgili kamu kuruluşları tarafından ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen ailelerimize suyu ücretsiz veriyoruz. Sessiz sedasız yaptık bunu. Kimseye duyurmadık, kimseyi mahcup etmedik. Şimdi de Trabzon genelindeki ulaşım (belediye toplu taşımacılığı) ve içme suyu ücretlerine zam yapmayı düşünmüyoruz. Tabi ki bu hiçbir zaman zam yapılmayacağı anlamına gelmiyor. Ancak biz bugün itibariyle zam yapmayı düşünmüyoruz. 172 otobüslük filomuzla Trabzon genelinde taşımacılık hizmeti veriyoruz. Ulaşım ve içme suyu ücretlerine zam yapmayı düşünmüyoruz."

Trabzon'da ulaşım ve suya zam yok

Trabzon'da ulaşım ve suya zam yok


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 2 ay Önce

Otobüs seferleri sayısı artmalıdır. Piyasa dolmuşlara terkedilmemeli özellikle Yomra hattı

furkan
furkan @Fatih - 2 ay Önce

yomra hattı albayrakların ...aman o gurup zarar eder....baskan ıstıfa senı yomrarılar ıstemiyor.zaten sularımız camur akiyooo....baskan istifaaa.......

Vatandaşlar
Vatandaşlar - 2 ay Önce

Başkan şov yapma iş yap dolmuş zammını niye yaptın madem öyle dolmuş ve minibüsler kontrolleri niye sağlanmıyor hiçbir toplu taşıma şöferi emniyet kemeri takmıyor başkan şovu bırak da sahaya in lütfen

Ömer
Ömer @Vatandaşlar - 2 ay Önce

Belediye kendini cevirebilecek konu da vatandas değil. Mazot bahcesen mi çıkıyor. Otobüs söförü kemer takmasa sana bişemi oluyor. Olacaklar ona olacak iş olsun diye yorum yapma

ali
ali - 2 ay Önce

millet zaten otobüsü değil dolmuşu kullanıyor ona da iyi bir zam kaptırdılar,sen otobüse zam yapmışsın yapmamışsın kimin umurunda???

Fatih
Fatih - 2 ay Önce

Evet suya ve ulaşıma zam yok geri kalan herşey zamlı bizi balık sanıyorlar sadece su ile yaşamıyoruz

Ali KAYA
Ali KAYA - 2 ay Önce

Daha ne zammı yapacaksınız.Petrolden pahalı su kullanıyoruz.Utanmazlar.Allah'tan korkun biraz.

Erhan
Erhan - 2 ay Önce

Bu kararı alanların hangisi otobüse biniyor, hangisi şu kaç para geldi bu ay diye merak Edip faturaya bakıyor. Son 2 senede suya %150 zam yap sonrada suya zam yok de, yok yaaa. Halen daha altın dan kaplama koltuktaki aç olana şükretmeyi öğretiyor.

süleyman arslan
süleyman arslan - 2 ay Önce

suyun nesine zamn yapacak zaten 18tl tüketim 36tl ödüyorum temizlik vergisi atıksu bedeli ıvır zıvır sanki atıksu arıtma tesisiniz var pompayla denize basıyonuz bir derin deniz deşarjının işletme maliyetini bir apartmandan çıkarıyosunuz gerisi hokka cukka belediye sandığı

Kral
Kral - 2 ay Önce

Of ilçesine 2 saat ara ile otobüs var , otobüs saatlerinin artırılması.milleti münübüscülere mahkum ettiniz.


banner421

banner426

banner432

banner443

banner441