alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzon'da ulaşım çalıştayı

Trabzon'da ulaşım için çalıştay düzenleniyor.

Trabzon 06.07.2021, 10:07
Trabzon'da ulaşım çalıştayı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından Ocak 2021 tarihi itibari ile başlatılan Trabzon Ulaşım Ana Planı (TUAP) kapsamında “Mevcut Durum Değerlendirmesi Çalıştayı” gerçekleştirilecek.

Çalıştay'da konu ile ilgili paydaşların Trabzon İli ulaşım faaliyetlerinin ve etkilerinin mevcut durumuna yönelik düşünce ve görüşlerini uygun bir platformda dile getirmelerine olanak sağlanması hedefleniyor.  

Çalıştay yarın (07.07.2021 Çarşamba)  Boztepe Radisson Blu Otel’de gerçekleştirilecek.

Çalıştay günü saat 10.00-12.00 saatleri arasında tüm katılımcılara açık olacak TUAP Bilgilendirme Toplantısı, 13:00-17:00 saatleri arasında ise Çalıştay katılımcıları ile genel grup çalışması yapılacak.

Bu sürece aktif katkı sağlayacak tüm sivil toplum kuruluşlarıyla irtibat kurulduğu bildirildi.

Yapılan açıklamada da  "Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak daha önceki projelerimizde olduğu gibi şehrimiz için çok büyük önem arz eden ‘Trabzon Ulaşım Ana Planı’ nı da halkımıza danışarak ortak akılla yürüteceğiz." denildi.


Yorumlar (5)
Adil 6 ay önce
Şehrin 3 ana girişi de tıkalı. Şehir içi yoğun. Acilen çevre yolu ve şehir içi planlama gerekli.
Trabzon 6 ay önce
Trabzon ulaşım ve yerleşim için 1. Güney çevre yolu yapılmlı, 2.kaş üstü yukarıları tutun karluk yeniköy akkaya karakaya imara açılmalı
Eyv 6 ay önce
Bu rezillliği 15 yıldır yaşayan şehir çalıştay yapsa ne olur. Boş işler
Koç 61 6 ay önce
Trabzon'un en büyük ulaşım sorunu kuzey güney yönünde yol olmaması trafik hep sokak aralarından aşağı yukarı gidiyor yolları sokakları zaten anlatmıyorum bile.
Mehmet fazlıoğlu 6 ay önce
Halktan katılım olmadıkça boş iş ,göz boyama bunlar Akçaabat haçkalı baba hastane kavşağından hiç utanmıyor musunuz 4 yıl önce katlı kavşak yapılacaktı niye yapılmadı utanmanız yokmu sizin amacınız ne

Gelişmelerden Haberdar Olun

@