Trabzon'da uçuşlar iptal edildi

Trabzon'da havalimanında yaşanan arıza nedeniyle uçuşlar iptal edildi

Trabzon 09.04.2021, 20:24
Trabzon'da uçuşlar iptal edildi

Trabzon Havalimanı'dan bu akşam saatlerinde gerçekleştirilecek tüm uçuşlar iptal edildi.

Saat 20.40 itibariyle tüm uçuşlar iptal edilirken iptallerin havalimanında ışıklandırmalarda yaşanan bir problemleden kaynaklandığı kaydedildi.

İşte iptal edilen seferler;

İç Hatlar Geliş

İç Hatlar Gidiş;Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Hüseyin 6 ay önce
Yıllardır eski sistem arıza vermiyordu yenileme 1 yıl olmadan devamlı arıza veriyor rğer işi rline vermrsen yandaşa verirsen olacağı bu olur
mustafa 6 ay önce
yine milletin parasında gözünüz doymadınızmı yine bir şekilde masraf yine ihale günahtır günah
takım taraftarı 6 ay önce
Trabzon iktidar tarafından tamamen bitirilmiş silinmiş. Buna Trabzon lu vekiller belediye başkanı ve bakanlarda hiçbir tepki vermiyor veremiyor. Onlar için trabzondan çok daha önemlisi kendi çıkarları maaşları siz bakmayın çıkıp trabzonun çıkarlarını düşündüklerini söylediklerini hep palavra. Bunları yazarken bende akp oy verdim ama trabzonun bu duruma düşürülmesi her planda geri idilmesi hiçbir yatırım almaması Trabzon a gereken söz verilen bütün yatırımların başta Rize ve başka illere kaydırılmasını kabul edemiyorum.
Emin 6 ay önce
Sizin yüzünüzden dünyanın taksi parasını verdim uçuşları iptal ediyorsunuz erteliyirsunuz gecenin bi yarısı istsnbula iniyoruz servis yok prgasus aferin sana
kaşif kozinoglu 6 ay önce
Kurumda (çok bildiğini) akıllı elektrik mühendisleri var.bu zararı onlara mal etmek gerekir.
yakun 6 ay önce
"Saat 20.40 itibariyle tüm uçuşlar iptal edilirken iptallerin havalimanında ışıklandırmalarda yaşanan bir problemden kaynaklandığı kaydedildi." Bu oyun Atatürk Havaalanı pisti üzerinde pantemi hastahanesi yapmak gibi bir şey. Havaalanını çürüğe çıkarıp arsasını bir yandaş müteahhitte peşkeş çekme tezgahından başka bir şey değil.
Taflan 6 ay önce
Hava limanında arıza çıktı millet işi politikaya çevirdi çok yazık çokta ayip

Gelişmelerden Haberdar Olun

@