Trabzon'da Tünel Akvaryum'da sona doğru

Tünel Akvaryumda son 36 metre.

Trabzon'da Tünel Akvaryum'da sona doğru

Haber61 - Haber Servisi

Ortahisar Belediyesi yeni yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Trabzon’un Ortahisar ilçesi Zağnos Vadisi içerisinde yapımı süren Tünel Akvaryum ile ilgili, Ortahisar Belediye Meclisi toplantısında bilgi veren Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Tünelin son 36 Metresinin kaldığını belirtti. Tabakhane tarafından tek taraflı kazı yapılırken, geçen ay itibariyle iki taraflı kazının başladığını belirten Genç, kısa sürede 36 metrelik bölümün biteceğini ve hemen akvaryum bölümüne geçileceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 14:56


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonlu
Trabzonlu - 2 hafta Önce

Trabzon un ulaşım, yol, alt yapı, trafik, gibi acil olan sorunları bittide bumu kaldı eksik,

Mehmet Akif
Mehmet Akif - 2 hafta Önce

Turizm için önemli tamamda, daha önemlisi bu şehre gelecek turist yolların bozukluğunu, park alanlarının yetersizliğini, çarpık betonarme yapılaşmayı görmeyecekmi. Akvaryummu acil olan şimdi.

ayhan
ayhan - 2 hafta Önce

Truzm için bu tarz projeler çok önemli. Arttırılmalıdır. Trabzon Akyazı stad yanına da bilenler iyi biliyor. İstanbul Tuzla Marina tarzında bir eğlence merkezi açılmalıdır

Şehzade.
Şehzade. - 2 hafta Önce

Güzel proje lakin.Yapılan projeler bittiği zaman gösterilen projelerle alakasız bir görüntü ortaya çıkıyor.Nasıl bir projeyse aynısını reklamlarında görmek isteriz.Trabzona yapılan projelerin çoğu yapılan reklemlardaki gibi çıkmıyor maalesef.Yada eksik kalıyor.öRNEK aKYAZI DOLGU ALANI.

bordo mavı
bordo mavı - 2 hafta Önce

çalışkan başkan ahmet başkan teşekkürler...

Mehmet Köseoğlu
Mehmet Köseoğlu - 2 hafta Önce

İlimiz için güzel bir cazibe merkezi olacaktır.Turistler içinde yeni bir gezi mekanı olur,turlar programlarına alır .Hülasa iyi olur.

Aydin ilhan
Aydin ilhan - 2 hafta Önce

Hiç güvenilir bilmiyorum...Her şeyde olduğu gibi,tüccar zihniyetiyle bakılıyor,ve facia kaçınılmaz oluyor.(pamukova.çorlu.ankara tren facıaları gibi)

yücel
yücel - 2 hafta Önce

Tamda Kralın evinin altına tesadüf etti.


banner443