banner526

banner533

banner513

Trabzon'da trafik polislerinden özel denetim

Trafik polislerinden sokağa çıkan araçlara denetim yaptı.

Trabzon 12.04.2020, 12:32 13.04.2020, 12:41
Trabzon'da trafik polislerinden özel denetim

Korona virüsle mücadele kapsamında alınan sokağa çıkma yasağı kararına ilişkin denetimler sürüyor. Trabzon’da trafik polisleri, araçları tek tek durdurarak kontroller yapıyor.

Türkiye'de 2 günlük sokağa çıkma yasağının ilan edildiği 30 büyükşehir arasında yer alan Trabzon'da sokağa çıkma yasağı kararına ilişkin denetimler sürüyor. 48 saat sürecek olan yasak kapsamında polis ekipleri de denetimleri sürdürüyor. Trabzon’da şehir merkezinde oluşturulan denetim noktalarında trafik polis ekipleri, araçları tek tek durdurarak gerekli kontrolleri yapıyor. Korona virüs (Covid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında getirilen sokağa çıkma yasağını dikkate almayarak sokağa çıkan sürücü ve yayalara ceza kesilirken, denetimlerin yasağın sona ereceği 00.00’a kadar süreceği öğrenildi.

Yorumlar (6)
Medet 7 ay önce
Cezalar artırılıp keskinleşmeden olmaz. Akşam İstanbul’da polisle çatışan magandaları gördünüz. Vur emri olacak. Devlet yumuşaklıkla yönetilmez. Adam bana kimse bişe diyemez deyip sokağa çıkarsa onu görenlerde çıkar. Çin ve onun gibi keskin kanunlu ülkelere bakın. Birde Avrupa ve Türkiye gibi demokrasi serbestlik ülkelerine bakın. Hangileri daha kolay kontrol edilebiliyor.
Ali KAYA 7 ay önce
İtaatsizlik almış başını gitmiş.Cezalar daha caydırıcı olmalı.
Devam böyle 7 ay önce
Virüslemi savaşiyorsunuz,vatandaşlamı belli deyil.
TEK BILDIĞINIZ CEZA YAZMAK !
Cahit 7 ay önce
Senin gibiler ölmesin diye ceza yazıyorlar. Haci Dayi
yakun 7 ay önce
Daha çok yağsı, ellerine sağlık. Belki %60 lar % 70 lere çıkar.
BAHAR 7 ay önce
ne cezaı bulunduğum ilçede araçlar dolaştı hatta kaza bile oldu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@