banner556

Trabzon'da temizlik görevlisinin çağrısı sosyal medyada ilgi gördü

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde temizlik işçisinin çağrısı sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Trabzon 06.09.2020, 13:48 06.09.2020, 15:18

Trabzon'da Ortahisar Belediyesi’nin Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan Muammer Arpacı’ya çektiği video sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Muammer Arpacı’nın yaptığı iş ve temizlik konusunda çarpıcı sözler sarf ettiği video sosyal medya hesaplarından 500 binin üzerinde tıklanma ve beğenilme gördü.

Sosyal medya hesaplarından yayınlandığı andan itibaren dikkatleri üzerine çeken videoda bir temizlik işçisinin günlük çalışma programıyla ve özel hayatından kesitleri Muammer Arpacı doğal şivesiyle anlatıyor.

Videoda işini severek yaptığını, sokak ve caddeleri zevk alarak temizlediğini dile getiren Arpacı, “Benim en mutlu olduğum ve en çok zevk aldığım an sokakları süpürdükten sonra o caddeyi en temiz şekilde görmemdir. Bazıları ağzını kapatıyor, iğreniyor ama ben yerden çöpü severek alıyorum. Bu işi yapacaksan, severek yapacaksın” sözleriyle işini ne kadar sahiplenerek yaptığının göstergesi niteliğinde.

Sokak ve caddeleri sorumsuz bir şekilde kirleten vatandaşlara da uyarılarda bulunan Arpacı’nın konuyla ilgili sarf ettiği, “Evimizi nasıl temizliyorsak, sokaklarımızı da, çevremizi de temiz tutalım. Trabzon’un her sokağı temiz olsun. Buraya gelenler şehrimizin temizliğini anlatsın. Bu şehir hepimizin” şeklindeki sözleriyle adeta çöplerini gelişigüzel şekilde yerlere atanlara ders veriyor.

Yorumlar (15)
serkan 5 ay önce
Yere çöp sigara atan cahil insanlar çevre size ait değil , lütfen çöplerinizi ve izmaritlerinizi evinizin ya da arabanızın içine atın.
Bilal Kahraman 5 ay önce
Bu temizlik eurupda yok Her gez evinin önünü temizler ama maalesef türkiye cennet ama insanlar da eğitim yok
EsEs 5 ay önce
Mutlaka ödüllendirilmeliiiiii
Hordogoplu 5 ay önce
Serkan kardeşimi tebrik ediyorum yazılması gereken en güzel ini yazmış
mahmuTS 5 ay önce
sokaklarda çöp atacak çöp kovası yok denecek kadar az.sadece meydan parkı civarında çöp kovalarının sayısı fazla.diğer işlek caddelerde çöp atmak için dakikalarca çöp kovası arıyorum.belediye bunların sayılarını arttırmalı
Emin 5 ay önce
Güzel insan
Davut 5 ay önce
Trabz0nda yerde sigara ve sakız oomazsa olmazdır
Yase61 5 ay önce
Trabzon birçok şehirden çok temiz işini sizin gibi yapan insanlara ihtiyaç var
Dilek 5 ay önce
O kadar haklısın ki ya yere maske atan insnlara ne demeli insanı sinir boğuyor resmen bu kadar pis bir insan olmayı size yakıştıramıyorum ama gelin görün ki siz bunu kendinize yakıştıra biliyorsunuz pes doğrusu...aslan yattı yerden belli olur misali .. bilmem anlatabildim mi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@