banner556

Trabzon'da süt fabrikası icradan satıldı!

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde bulunan süt fabrikası icradan satışı gerçekleşti.

Trabzon 17.03.2020, 19:22
Trabzon'da süt fabrikası icradan satıldı!

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde bulunan süt fabrikası KETAŞ, icradan satılığa çıkarılmıştı. Fabrika için bugün Vakfıkebir icra Müdürlüğü'nde satış işlemi gerçekleştrildi. 

Satış işlemi gerçekleştirilen fabrika Vakfıkebirli bir iş adamı tarafından 7 Milyon 150 bin TL'ye satın alındı.

Bölgenin önemli fabrikalarından biri olan süt fabrikasının yeni sahibi de belli olmuş oldu.

Yorumlar (10)
Yorum 11 ay önce
Kimmiş sahibi
Vatandaş 11 ay önce
Hayırlı olsun.
Misafir 11 ay önce
Bu trabzonlulara secim zamani oy kullanma saatini saat 12.00 de bitirmek lazim. Trabzonlulara akp sayesinde muslumanligi ogrettik diyerek assagiladilar, trabzonlular rum diyerek assagiladilar, trabzonlulara fabrikalarini sattirdilar hala tunelin isigini hosterdik diyen akp zihniyetine oy vererek trabzonda akp nin birinci parti olmasini sagladilar. Bunlarin yaptigini karadenizdeki hamsiler yapmaz, bukadar assagilanmayi hamsiler bile kabul etmez.
Rahmetli dedemin hala hakkı var orada...duvarları gelse al demişlerdi...alma mazlumun ahını... 11 ay önce
Öyle
Emre KURT 11 ay önce
Dedem zamanında yardımda bulunmuş ama tabi işi büyüyünce adam tanımıyorlar
Hasan kankal 11 ay önce
Hayırlı olsun inşAllah
Mis.sk 11 ay önce
Misafir sen kime verdin
Orenli028 4 ay önce
Benim de rahmetli Babambunda yaklaşık 35 yil önce Ketaş hissesi almisti.Hissemiz halen bulunmakta ne hikmet ise Sirket tarafindan bizler satış ile alakalı hiç bir bilgilendirmede bulunulmadilar bu nasıl bir zihniyet onca insanin,emekci gurbetçilerin hakki var yani kul hakki bunu neyle izah edecekler ??.
Önceleri sirket ile alakalı hissedarlar bilgilendiriliyordu gerek hisse almaları konusunda gerekse mali durumlar ile alakalı yaklaşık 25 yıldan beri hiç bir malumat tarafımıza bildirilmesi 26 yil önce bizzat kendimiz şirketi ziyaretde bulunduk bizlere hisse payı paketlenmiş peynir, sütürunleri vb gida paketi tarafımıza verildi (Kârpayı ) israr ile bilgi istedik vermediler neymiş Şirket zarar ediyormuş onun için verilen hediye paketi ile yetinmemizi yani susmamizi istediler ogun itibari ile hiç bir bilgi alamadik az önce şirketi aradim sirket tel mimarisi gecerli değil budemekki "Havada bulut sen bu işi unut "asla ....Kul hakki var kul hakki haram zıkkım olsun Aile olarak hakkımızı helal etmiyoruz haram zıkkım olsun..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@