Trabzon'da sürücülere ceza yağdı

Trabzon'da yapılan trafik kontrollerinde sürücülere ceza yağdı.

Trabzon'da sürücülere ceza yağdı

Trabzon Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı trafik denetimlerinde, bin 282 araç sürücüsüne toplam 248 bin 256 lira idari para cezası kesildi.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, trafik kazalarını önleme planı çerçevesinde, trafik ihlallerinin önlenmesine yönelik ve kazaların en alt seviyeye indirilmesi için, havadan ve diğer uygulamalarla yapılan trafik kontrollerinde bin 282 araç sürücüsüne toplam 248 bin 256 lira idari para cezası uygulandığı bildirildi. 

Uygulamalar kapsamında, kırmızı ışık ihlalinden 22 sürücü ve 11 plaka olmak üzere 33 araç ve sürücüye toplam 9 bin 538 lira, egzoz, gürültü ve modifiye kontrolünde 304 araca işlem yapılarak çevre yasası cezası dahil 207 bin 912 lira, cep telefonu, emniyet kemeri ve hatalı şerit değiştirme uygulamalarında ise toplam 737 araç ve sürücünün kontrol edilerek 208 araç sürücüsüne 30 bin 806 lira idari para cezası uygulandığı aktarıldı. 

Ayrıca, 5 aracın trafikten men edildiği belirtilen açıklamada, uyuşturu madde suçundan aranan ve yakalama kararı bulunan 2 kişinin de yakalandığı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 14:59


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Araun
Araun - 1 ay Önce

Bunlar yol su elektrik olarak zafer kardeşimize geri dönecek sanki ben ceza yemedim ama hoşuna gider gibi bir halin var. Ama şunu unutma asıl ceza yemesi gerekenler yine yemiyor. Saygılarımla

Selami
Selami @Araun - 1 ay Önce

Aynen öyle.Ceza yemesi gerekenlere bir kere dahi ceza kesilmiyor. O mobeselere sadece birilerini öldürünce birileri bakıyorlar. Hiçbir işe yaradığı yok.Süs bitkisi gibi duruyor orda.Burası Türkiye.Burda her kanunsuzluk var. Bu ülkede adam öldüren 2 ayda çıkar ekmek çalan 20 sene yer.

Osman
Osman - 1 ay Önce

Çok dolmuşlar denetime alınmalı.trabzon da emniyet şeridini bitek dolmuşlar kullanıyo sanki onlara yapıldı

garips
garips - 1 ay Önce

güzel uygulama. İsabet olmuş.Özellikle egzoz ve sos ses gürültülü araçlara hiç acımamak lazım.

İstanbul
İstanbul - 1 ay Önce

Harika ????

Tarık
Tarık - 1 ay Önce

Güzel uygulama. Hepsi bizim sizin yararınıza. Ancak asıl ceza kesilmesi gerekenlere kesinlikle ceza kesilmiyor maalesef. Seçimler yaklaşınca gene aynı şeyler aynı taktikler. Kimseyi kandırmayın. O kadar inandırıcı değilsiniz. Her zaman yapın da göreyim sizi. Birilerini kayırmadan hem de.

zafer
zafer - 1 ay Önce

YAZSAN NE YAZAR BUNLAR CEZAKOLIK OLMUS. CEZA YEMEDEN DURAMAZLAR.

FATİH
FATİH - 1 ay Önce

berşirdi sahil yolunu da denetleyin formula pisti gibi her kez ya lastik çekiyor yada egzoz bağırtıyor

Ahmet Köse
Ahmet Köse - 1 ay Önce

Lanet olsun iki kez emniyet kemeri takmamaktan ceza yedim şehir içinde emniyet kemerimi olur


banner426

banner432

banner454

banner443

banner441

banner393