Trabzon'da Sera Gölü'nün duvarı yıkıldı

Bakan Soylu yakışmıyor dedi, duvar yıkıldı

Trabzon 16.08.2017, 11:13 16.08.2017, 12:58
Trabzon'da Sera Gölü'nün duvarı yıkıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'un önemli turizm mekanları arasında bulunan Sera Gölü Tabiat Parkı'nda incelemelerde bulunmuş ve Sera Gölü'ndeki perde beton duvarın yakışmadığını söylemişti.
 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatıyla karayollarının yol genişleme çalışması için Sera Gölü kenarına yapılan duvar yıkılmaya başlandı.
 


 
Yorumlar (8)
Yazik 3 yıl önce
Bu ulkede bilgisiz is bilmez adamlar yetkili mercilerde olursa boyle bol bol yap yik ile vatandasin parasini heba eder
rezzan 3 yıl önce
yerel siyaset dolandırıcılar, üçkağıtçılar üzerinden götürülmeye çalışıldığı sürece bu manzaralar kaçınılmaz.. ve bu durum bütün siyasi partiler için geçerli.. Bu manzarada benzer çapsızlığın, devletin malı deniz utanmazlığının, vicdansızlığının eseri..
Trd 3 yıl önce
Aferin aferin yıkın nede olsa esnaf vergiyle ödüyor yazıkya o betonla o demirlerle garibana ev yapın deseler yapmazsınız ne gerekvar yıkmaya üzerine yeşillik yaparsın kapatırsın duvar görüntüsünü emeklere yazık biz kiramızı ödeyemezken yapılan israflara bakın..
erdi61 3 yıl önce
ee yeni proje nedir yoksa bunu yıkalım sonra bakarız mantığımı yol zemını kaygan o duvarla yapılip istanbulhavaalanına giderken ciceklendirme ve işiklandirma harıka olmuş o şekıl yapılabılırdı pek anlama gercı mutahıtlık işlerinden nacızane fkrimdi
yasar 3 yıl önce
mühendislik diye bir şey yok tünel giriş ve çıkışlarında ki virajlara kazaya davetiye çıkarıyor
ömer 3 yıl önce
Malesef ülkemiz hiç değişmiyor her zaman yık yap yazık olan milletin paralarına oluyor
kundemacı 3 yıl önce
Güzelde bu duvarın yapımı ve yıkımı için yapılan masrafı kim karşılayacak. Yoksa bu fakir milletin verdiği katma değer vergilerinden mi karşılanacak.
Yilmaz 3 yıl önce
Yıkmak yerine önüne Karataş duvar yaparsın orijinal gorunur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@